Mesila Doda demokratja që pranon humbjen: Dita më e vështirë pas '97, do reflektojmë

WxP

Staf në FV.AL
TIRANث- Mesila Doda Ka qenë demokratja e parë e cila ka pranuar rezultatin paraprak të zgjedhjeve të 23 qershorit, të cilat flasin për një fitore të koalicionit të majtë.

“Totus tuus!!! Kjo është dita më e vështirë për militantët e PD pas vitit 97'. Të dashur militantë, simpatizantë të PD....ditët e ardhshme do kemi mundësinë të reflektojmë mbi këtë votë të shqiptarëve. E vetmja gjë që dua t'ju them është që do jem me ju në cdo ditë të jetës sime, dhe do kërkoj vetëm të risjellim parimet e shenjta mbi të cilën ngritëm Partine Demokratike te vitit '90. Ne jemi dhe do jemi forca qe sjellim progres ne kete vend! Do jem me ju per risjelljen e atyre parimeve qe na bejne ta duam këte vend te zhvilluar, demokratik, europian!!! Totus tuus!!!, shkruan Doda në profilin e saj në rrjetin social ‘Facebook”.

BalkanWeb
 

Attachments

  • 000.jpg
    000.jpg
    22.6 KB · Shikime: 107

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Mesila Doda demokratja që pranon humbjen: Dita më e vështirë pas '97, do ref

Dikush di ta pranoje humbjen po te humbnin zagaret e greqis do turreshin ta merrnin shtetin me kallashnikova
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Mesila Doda demokratja që pranon humbjen: Dita më e vështirë pas '97, do ref

Akoma ska mbaruar numerimi...
 
Top