• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mesazhet e fundit që keni neper Tel, Email, Fv e me gjere :P

Hera

Βιβλίο φάγος
Nga Vodafone 😂😂😂
Screenshot_20200310-214810_Messages.jpg
 

Vie

A+A=&
Bonjour
Comme pressenti **************** seront fermés à partir de ce soir. Dès demain vous n'avez plus besoin de venir. Nous allons mettre l'ensemble des collaborateurs en chômage technique. Je vous préviendrai de la réouverture dès que je serai prévenue.
Si vous avez besoin d'informations n'hésitez pas à m'appeler.
Bon après midi
A très bientôt j'espère


Nga puna . Un me rapport po kta i cojne automatikisht .
Shkurt e Shqip puna u mbyll nga corona per minimum dy jave deri ....ku i dihet .
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Update for corona virusin..:)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Polish_20200331_145348507.png


Ska asgje te vecante,thjeshte gezoj ku ska muhabete per virusin.
Sot i numerova,e degjova plot 10 here plus gjyse ore bisede pa nderprerje.
 
Top