• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Merrni Like, Views, Followers , Subscribers

AlbFans

Antarë i ri
Pershendetje, desha me ju tregu se e kam projektu nje Faqe per te promovuar rrjetet e juaja sociale , si facebook, instragram , twitter, scoundcloud ask,fm, edhe shume rrjete te tjera...
Eshte mundesia edhe per te i shtuar edhe videot e juaja ne youtube per shikueshmeri, per like dhe per te fituar subscribers.
Ne fillim kur te regjistroheni , Fitoni 1 Euro dhe 100 monedha,
Monedhat mblidhen duke vizituar duke ndjekur duke pelqyer rrjetet e anetareve te tjere.
Me monedhat e fituara ju mund ti promovoni faqet e juaja ose videot te juaja nga youtube. Ose mund ti konvertoni monedhat ne para te verteta.
Mundesi eshte dhe kodi i referimit qe ju jep faqja jone... Per te ju treguar te tjereve ata qe regjistrohen nga linku me kodin referuas te juajin, Ju fitoni automatikisht 50 mondha dhe 0.20 Cent.
Emri i webfaqes eshte AlbFans
ja dhe linku referues i imi : ALBFans.Com
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Per i cik lajk rron njeriu! Kto na mbajne me buke, se kishim marr fund! lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

ricky_ch

******
Prej sot nuk do ta ha bukën thatë, bile m'i trazuan edhe ca ëndërra të parealizuara
mu si në film. Shkova t'i jap punës fund, se veç budallai punon... :byepushime::byepushime::byepushime:
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
ja nje mundesi me i mbudh portofolet me monedha...(ops monedha te cilit shtet ishin keto?)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Prej sot nuk do ta ha bukën thatë, bile m'i trazuan edhe ca ëndërra të parealizuara
mu si në film. Shkova t'i jap punës fund, se veç budallai punon... :byepushime::byepushime::byepushime:
monedha plot :)
imagjino te kesh sh shoke i le edhe ato pa pune e te gjith tok ne kafene e bo like e mbush lportofolin :p
 
Top