Mendimi i çastit.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po medoj si do gjej ky siper adresen nashii. :p
 

Jetmira

V.I.P
Shum zhurmë😔😔😟.
Dua të jetoj në pyll.
Të paktën zgjohesh me cicërima zogjsh,e jo me të bërtiturat e komshinjve.
 

Jetmira

V.I.P
Shumë mjegull sot:(:(.
Sa herë shoh mjegull,përfytyroj atovrasësisht me topuz e në majë të kalit😂😂😈.
Më tremb mjegulla.
 

Jetmira

V.I.P
Screenshot_20221019-154644~2.jpg
Macja më tërhoqi vëmendjen tek kjo foto 😋
Çfarë shikimi përvëlues😍😍
I adhuroj sytë e maceve.
Në fakt i adhuroj macet si krijesa.
O sa dashuri që kam për to🤗🤗🤗😊
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sa qetesi sot ketu. Sot qe e paskam ne terezi dhe une. :D
O s'ka njeri ose jane neper pm-ra :D
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Me flejt edhe pak tybe...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po mendoj per noj gatim qe mos tme marre krejt paraditen.
 

Lauri

Anunnak
Njerëzit shpenzojnë një thes me lek për të bërë xhiro nëpër botë, e unë me dy shishe verë e baj botën të bëjë xhiro rreth meje.😇😁
 

Element

Anëtar i Respektuar
Gjithëçka ekzistuese në jetë është një eksperiencë... dhe kjo në përditshmëri manifestohen me ngjyrat e dhimbjes dhe kënaqësisë...
Jeta është e kushtëzuar nga bota afektive .
 
Top