Mendimi i çastit.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
NJEREZ NUK KA ME…
…mbaruan si biletat në koncerte…
statuja dylli jemi bërë prej kohësh
na shkrijnë siç duan
dhe ne ngrijmë në forma të parrezikshme
pa ëndrra dhe qëllime
në qytetin e tyre të paudhë ka rënë qetësia
kalimtarët e fundit ishim ne…
tashmë jemi të gjithë në skenë
dhe me sytë pa jetë shohim njëri tjetrin
shfaqjet moderne bëhen në vitrina
nuk kanë nevojë për spektatorë
por vetëm për pasqyra
që për sjellje të mirë na i fal regjia
ku ne kemi frikë të kërkojmë veten
dhe të lumtur që nuk e gjejmë
duartrokasim sa herë që na blejnë
ata që na kanë shitur…
©artangjyzelhasani 2022
 

Jetmira

V.I.P
Ah sikur të isha në fund të oqeanit në kto momente.
Të mbyllja sytë për disa çaste dhe të mos ndjeja asgjë.
Do më shijonte vërtetë shumë...
 

Lauri

Anunnak
Nuk e di pse..🤔
Kush pin shumë alkol e quajnë alkolist.
Unë që pi shumë fanta askush nuk më thotë je fantastik 🤦
 

Lauri

Anunnak
Vallja e shqiptarve 💫💞
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk e di pse sonte duke lexuar ktu ne forum neper disa tema, mu kujtua femijeria ime e bukur dhe e shpenguar, e cilter dhe plot endrra!
Duke shetitur neper temat muzikore te forumit, mu kujtua tani pikerisht ky moment::)😘😘😘

Ndersa ti me Nislin me kujtove Haidin :D
 

Element

Anëtar i Respektuar
Shpesh herë sillemi sikur jeta është një spektakël, në fakt ngjyrat e jetës nuk kanë nevoj çdo herë për teatër.
 

Imp4cT

V.I.P
el-risitas-juan-joya-borja.gif
 
Top