Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Arfenilla

Themelues i Forumit


gibson_1485284026-1134986.jpg


Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë. 61-vjeçari dhe e dashura e tij Rosalind Ross, 26 vjeçe u bënë prindër të një djali, sipas revistës “People”.
Një burim ka thënë për faqen se: “Ata janë të lumtur dhe Lars është i mrekullueshëm. Familjet e tyre u ndodhen pranë dhe Mel është në qiellin e shtatë. Të gjithë janë shumë mirë dhe të lumtur!”.

Aktori dhe regjisori ka shtatë fëmijë me ish gruan Robyn Moore: Hannah, 36, binjakët Christian dhe Edward, 34, William, 31, Louis, 28, Milo, 26, dhe Thomas, 17. Gjithashtu ka dhe një vajzë 6-vjeçare, Lucia, me ish të dashurën Oksana Grigorieva, përcjell TCH.

Ndërkohë gjatë një intervistë në tapetin e kuq të Golden Globes, aktori tha se ndihet në formë, por pranon se nuk ka një emër për fëmijën e tij të ardhshëm. Rosalind, e cila është 26 vjeçe, 10 vjet më e vogël se vetë vajza e Gibson, është një shkrimtare.E xpres..
 
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Edhe ky me vitet u be edhe me i pashem si mashkull... :)
 
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Pupu paska qene i zerrikshem Meli :p
 
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Nese hulumtojme pak shqiptar na del edhe ky.

Milaim Gibsonaj.
 
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Po se pashe te beje simbolin e shqiponjes nuk e mbeshtes hipotezen tende :D :D

Prit sa ja rregullojme me fotoshop edhe ate. Plus nje qeleshe ne koke :D
 
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

sdi ku i ka pelqy asaj se...? plus ky sa i vjeter... Smund e marr me mend, si e marrin easy disa... por edhe paret luajn SHUM rol.
 
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Ndërkohë gjatë një intervistë në tapetin e kuq të Golden Globes, aktori tha se ndihet në formë, por pranon se nuk ka një emër për fëmijën e tij të ardhshëm. Rosalind, e cila është 26 vjeçe,
kjo kjo nuk do ase me te voglin dyshim.:yep:
 
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

sdi ku i ka pelqy asaj se...? plus ky sa i vjeter... Smund e marr me mend, si e marrin easy disa... por edhe paret luajn SHUM rol.

Preferenca!

Ka qene e mbetet njeri nder ata aktore simpatike,pse jo e i hijshem. :)
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top