Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Fotografitë e nxehta të këngëtareve shqiptare dhe yjeve të rrjeteve sociale, kanë tërhequr vëmendjen edhe të mediave serbe.
“Serbet nuk ka konkurrencë kur është fjala për bukuri, por as fqinjet nga Shqipëria nuk janë keq”, e nis shkrimin e vet informer.rs.
Falë rrjeteve sociale, ato nuk fshihen më nën shami dhe fustane deri në tokë, porse bukurinë e tyre ia kanë ofruar gjithë botës”.
“Dhe po…kemi vërejtur se të gjitha janë këngëtare dhe të gjitha kanë të pasme të bujshme”, shkruan më tej.
Në listën e fotografive të përzgjedhura, janë Donjeta Kosumi-Kallashi, Enca Haxhia, Dhurata Dora, Shkëndije Mujaj dhe Fjolla Morina.B tetova
1536-620x330.jpg
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Uuu na marrshi pleshtat,jo po qe ta dini...:p
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Urrrra na levdruan per dicka edhe serbet....per te pasmet hahahhahah
 

Monique

With or Without u
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Urrrra na levdruan per dicka edhe serbet....per te pasmet hahahhahah

jo po thuaj po deshet lol...diku diku edhe ne shquhemi per dicka
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Kto cfare femnash gjitha nga 1m e nji qebab :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Ca mendimi ka Legjenda per ket koment Serb?
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Ej a po bojn hajgare apo po m'shofin syte Fjolla Morinen lol? Po qe kjo sexy imagjino ca duhet t'shkrujn mediat serbe per noi goc t'forumit :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Kush te duket seksi ne forum nga gocat? Ke ke par?
Mund te thoje per cunat po qe jena per tu pi ne kup :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Thash mos nuhasja ndonje gje te re po ste benke pun as ti :p
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: Mediat serbe shkruajnë për vipat tanë: Shqiptaret e zhveshura dhe të nxehta

Eh Shqiptaret jan yje mo yje :)
 
Top