• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me tronditi kjo video đŸ˜Ș

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Gruaja 7zane eshte sulmuar barbarisht..
 
  • Habi
Reactions: Ivy
Dhune e pajustifikuar.
Ky ose eshte mangut nga trute ose ekstremist.
Ne te dyja rastet nuk meriton te jete i lire mes te tjereve.
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Sedi cfar fitojn nga urrejtja dhe sulmojn gjinin me te dobet :( , por dicka edi ai qe ngren dore te femra sesht burr , por burracak , sepse ska **** me gjinin e njejt ti mase forcat 😣
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Dhune e pajustifikuar.
Ky ose eshte mangut nga trute ose ekstremist.
Ne te dyja rastet nuk meriton te jete i lire mes te tjereve.
Eh sa te mangut ka qe enden ne lirine e tyre te plote te te menduarit dhe te te vepruarit njekohesisht.Perderisa ne shtetet qe ligji nuk zbatohet 100 % dhe toleranca 0 ndaj ketyre rasteve kush e di sa e sa viktima te pafajshme do behen preh e dhunes se tyre.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Trinitrin posht llapes se do te tronditeni... :p
 
Top