Me thuaj çfar muzike degjon? Qe ta kuptoj se kush je?

Po hap kte teme inspirimi vjen nga Adami te tema mesova :p
Plus kur dua te pershendes @Soulmind apo ndonje Tjeter anetar/e nuk di cfare mund ti pelqej.
Jeni tipa qe pelqeni rock 🤘 ? Kenge romantike, muzike qe shihet zpo degjohet ?😝😁
Muzike tekno ? Rap , hip pop? Kenge te vjetra ?
Melodi relax? Opéra ?
Hajde ne tregoni pak rrymen qe pelqeni te kjo teme.

Mua me rigjenerojn qelizat kto dy kenge /melodiDhe


Kenge /mélodi te pavdekshme . 😍😁
Kaq per momentin …radha juaj .:)
 
@Baba nga Durrsi herën e parë që kam dëgjuar këtë këngën isha rastësisht në një rstorant peshku ke rr. Ali Demi, këta ishin ke tavolina përballë, bateristi, një nga kitaristat, rregjizori i klipit, ky këngëtari Adhurim Demiri ishte në Austri (mos gaboj), kishin marë kitarën e lokalit dhe po këndonin live për qejf këngë të vjetra, krijuan një atmosferë të lezetshme, shpresoj të të pëlqejë 😁

 
Albani dhe Renis Gjoka, jane 2 nga te rinjte qe me kane pelqyer gjithmone

<3


Ndersa kjo kenga u be ca kohe me sjell perhere dicka ne mendje,
 
Top