Me thuaj çfar muzike degjon? Qe ta kuptoj se kush je?

Po hap kte teme inspirimi vjen nga Adami te tema mesova :p
Plus kur dua te pershendes @Soulmind apo ndonje Tjeter anetar/e nuk di cfare mund ti pelqej.
Jeni tipa qe pelqeni rock 🤘 ? Kenge romantike, muzike qe shihet zpo degjohet ?😝😁
Muzike tekno ? Rap , hip pop? Kenge te vjetra ?
Melodi relax? Opéra ?
Hajde ne tregoni pak rrymen qe pelqeni te kjo teme.

Mua me rigjenerojn qelizat kto dy kenge /melodiDhe


Kenge /mélodi te pavdekshme . 😍😁
Kaq per momentin …radha juaj .:)
 
Hello dear! 😁🤗
Nuk ke faj. Ne 11 vite vetem 2 njerez kane arritur te kuptojne shijet e mia muzikore e te mos kem patur zhgenjime prej tyre ne zgjedhje 🤣
Substanca eshte primare 🤗
 
Muzika pop melodi simfoni relax.
Pa më tregoni tani se kush qenkam 😁


Nuk Eshte test Mo .🤣
Sapo tregove qe te pelqen pop, simfoni relax
Eshte normal se jan ushqim per shpirtîn .

Un ngel te muzika rock . Si shpirt rebele qe jam 😁

 

Kohët e fundit,dëgjoj melodi të tilla.
Më shijon shumë.
Sidomos kur jam vetëm në dhomë,edhe dritat i mbaj fikur😉😉😍😍
 
Per ta thjeshtuar pak problemin, kam ne preferencat e mia sipas renditjes:
- Hard Rock und Metal or NWOBHM (New Wave Of British Heavy Metal)
- Pop-Rock eighties. ('80)
- Old Albanian Music (Folk und Pop)
- German Folk Music und Liedermarsch + Schlager&Evergreen
- YU Rock (ex-Yugoslavia Rock od 'osamdesete) por edhe folkun e Ex Yugoslavia!
Urrej: Katunarlliqet e sotme shqiptare pa perjashtim dhe konget e Pepinove llafazane (italionet)!
Sipas temes Pyes: A jam normal? :unsure::)
###########################
ilustrim praktik:

-
-
-
-
-
 
Top