“Më pëlqen të jem e pacipë”

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Bukur por intimet qe me ka sjell motra mua jane me sexy se te kesaj, kur i vesha burri me iku nga duart per pak :p :p........ doni foto ahahahha se ja mora doren une ahahha e saper cipen eh dihet tani ahahah
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Jane intime shume sexy dhe te bukura vertet ma tregojne trupin te gjate te holle :D... e vetmja gje qe e prish jane corapet ahahahha.... ej smund te mos i sillja..goca blini nje intime te ketij stili se ka edhe te ndryshme e do e beni te dashurin tuaj te lumtur :D

12312118_1018632818199608_369518903_n.jpg
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

He a jane me te bukura se top modeles me te mire ne bote ne kohen e vet kuptohet.... ne lartesine e viktoria secret :p hihihihi
 

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Qenke shume e Dobet , per femer Bella ... Veshja e lezetshme pjesa lart , do Ishte me sexy me tyl tek pjesa e Poshtme ..:p
Heidi ka sjellur te pasmet , kthehu edhe nga pas :p

But nice nice , oj e pacipe :ppp
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Me tregon dhe pasqyra pak te dobet dmth eshte cik loje optike se jam cik me e mbushur ne fakt
Ehhh do bej nje te bukur edhe per laton B :) dhe e mbyll setin e fotove te pacipave hahaha.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Me tregon dhe pasqyra pak te dobet dmth eshte cik loje optike se jam cik me e mbushur ne fakt
Ehhh do bej nje te bukur edhe per laton B :) dhe e mbyll setin e fotove te pacipave hahaha.

ha ha ...aman mos e mbyll, lere te hapur .. vec mos i ver The End :p

Ps... ah mbase ,pasqyra varet .. ka prb e saja :)

Une po sjell vetem nje pjese te vogel , se kam frike se mi vjedhin ... e me prishin pune tek puna , do thoni ju vithe e gjoks ( pa koke) ama mi njohin edhe pa koke .. ha ha :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Trimr dhe te pacipa gud gud

He zana sulm
 

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Hello Heidi :p

Ps ..te brendshmet ,jane atlas I kuq me diamonds cupa ...shpejt se do ta heq :p
 
Redaktimi i fundit:

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Mos i bej quote fotos pls, se do ta fshij
 
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Jane intime shume sexy dhe te bukura vertet ma tregojne trupin te gjate te holle :D... e vetmja gje qe e prish jane corapet ahahahha.... ej smund te mos i sillja..goca blini nje intime te ketij stili se ka edhe te ndryshme e do e beni te dashurin tuaj te lumtur :D

Shiko fotografinë 25169

Belle qenke dobesu palester apo diete?
 

Monique

With or Without u
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Ahh nga tilifoni si mor vesh ca jane....po topa jane i shoh
Marshallah marshallah syu keq mos i pafte
 

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Ahh nga tilifoni si mor vesh ca jane....po topa jane i shoh
Marshallah marshallah syu keq mos i pafte

ha ha ... eshte gjysma pjese e vitheve, dmth gjysma e pjeses lart :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Po qite nji tamom er dreq se na i bone syte si poca ....apo sme ka ardh e gjumi :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Po qite nji tamom er dreq se na i bone syte si poca ....apo sme ka ardh e gjumi :p

OK, po e ve ne avatar nje te qarte :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Hajt po pres e te fle gjume rehat lol
 

Monique

With or Without u
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

E ku ta boj like une tashi??
Zane super like

Ika nashti lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

E ku ta boj like une tashi??
Zane super like

Ika nashti lol

Nuk eshte nevoja per Like moj, se kuptohemi ne te dyja & bella - 3-she -- ti je e virgjera ha ha :p
 
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Ca bohet knej mer jahu se na prishet ...gjumin lol
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Qenka bere nami ketej dmth pa mua!!! :p

Kshu eshte gjithmon... kur nuk je on knej bojne qejf per hesapin e tyre lol

Bella mpelqen! Pak a shum i stilit qe ndjek.. vetem qe preferoj te jen easy per tu heq lol
Goca mos ndiqni keshillen e belles sepse burri pastaj do pretendoj qe te visheni dhe te lyheni pernat lol perndryshe hic... do kthej kurrizin dhe do filloj te gerrhi.

Kjo klumi si ska turp!!! Na bon te humbim shpresat per te qen te tilla lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Du edhe une si monikja me ba like lol
 

Monique

With or Without u
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Nuk eshte nevoja per Like moj, se kuptohemi ne te dyja & bella - 3-she -- ti je e virgjera ha ha :p

Une virgjeresha sjam as te shenja horoskopit mi....lol
Mgjth guximi im nuk shkon deri aty se mohoj :)
Bravo goca per guximin.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Bravo bella. Zana e vure dhe e hoqe...hmmm me ke zhgenjyer!
 
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Bravo bella. Zana e vure dhe e hoqe...hmmm me ke zhgenjyer!
yllo azgjo nuk zgjat forever lol
shiko, mos prek,mos fol kenaqu me ate qe shikon lol
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

yllo azgjo nuk zgjat forever lol
shiko, mos prek,mos fol kenaqu me ate qe shikon lol

C'te shikoj o Lover, avatarin?
Definitivisht bella eshte njesh dhe jo vetem me fjale.
Ketu po shihet kush flet kot, e kush vepron.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Bravo bella. Zana e vure dhe e hoqe...hmmm me ke zhgenjyer!

Nuk eshte faji I im, qe Ishe ne gjume ti ore :p

E hoqa se me kercenuan me ban :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: “Më pëlqen të jem e pacipë”

Une virgjeresha sjam as te shenja horoskopit mi....lol
Mgjth guximi im nuk shkon deri aty se mohoj :)
Bravo goca per guximin.

Pse kshu , ke hall qe Hun tek te pacipat ... Stervite guximin pak nga pak :p
 
Top