• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me ke nga anetaret e forumit keni deshire te takoheni?

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Nk them emra jo, se sjane kto nga ato që dalin😁
 
  • Haha
Reactions: Vie

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Spo them me ke jam takuar @Lauri mos trego ti 🙃

Po me amon dua @BlackPantera se dua tja faqet dhe live se ne kamera e griva 😊😊😊😊
Dhe do takohemi ❤ do ju takoj te dy sa tme jepet mundesia por ta dini që Eren do e marr me vete 😂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kom disa.. :p
Do shqyrtoj ne ate me vone e do afishoj listen. ahahhahahahahaha
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
është njera me nick kafshamaebukurn’pyll... me ate a ska tjeter..:):p
 

Desa

Temet Nosce
Lista e gjatë, por kam frikë se nuk do më kujtohen emrat po nuk pata listën me vete 😁
 

Desa

Temet Nosce
Tani me seriozitet.
Me udhëtimin e radhës, uroj së shpejti, kam planifikuar trekëndëshin Maqedoni - Kosovë (deri në Prishtinë) - Shqipëri (deri në Tiranë). Itinerar i kufizuar për arsye kombinimi punë-kënaqësi. Do doja të takoj të gjithë forumistët të përfshirë në këtë linjë. :)
Mundësia për takim edhe jashtë kufijve shqiptarë ekziston, pra janë shumë. :)
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Tani me seriozitet.
Me udhëtimin e radhës, uroj së shpejti, kam planifikuar trekëndëshin Maqedoni - Kosovë (deri në Prishtinë) - Shqipëri (deri në Tiranë). Itinerar i kufizuar për arsye kombinimi punë-kënaqësi. Do doja të takoj të gjithë forumistët të përfshirë në këtë linjë. :)
Mundësia për takim edhe jashtë kufijve shqiptarë ekziston, pra janë shumë. :)
U are Welcomed in Greece by the way 😉
 

Mogli

😁😁😁
Mogli është i perjashtum nga cdo kenaqesi e forumistave per ta taku kshu që skam ca kerkoj ...... peace out 🤟🤙✌
 
Top