Me ke jane demokratet shqiptare?Basha apo Berisha?

Jeni me Bashen apo Berishen?

  • Bashen

    Votat: 3 50.0%
  • Berishen

    Votat: 3 50.0%

  • Totali i votuesve
    6
E kuptoj qe nuk eshte momenti me i mire per te qene demokrat ne bindje por do ishte interesante te dinim si jane te ndare demokratet shqiptare mes Bashes dhe Berishes.
Jam i sigurt qe demokratet nuk do fshihen , as do ndjehen te turperuar per ate qe po ndodh me Pd, madje me voten e tyre do qartesojne te ardhmen e Pd-se.
As qe e diskutoj fare qe demokratet e fv jo vetem do votojne masivisht por edhe do argumentojne voten e tyre.
Faleminderit per pjesemarrjen masive!
 
Nëse vëren pjesmarjen në mitingje apo lexon komentet poshtë postimeve në faqen e Facebook të Bashës, ku pas postimeve shumica e komenteve janë sharje, krijohet përshtyja se shumica janë me Berishën, por unë mendoj se realisht është e kundërta, shumica e demokratëve janë me Bashën sepse janë ajo pjesë që as nuk marin pjesë me asnjë miting apo nuk shprehen në Facebook se i ruhen sharjeve dhe kërcënimeve nga kjo pjesa "aktive" me gjuhë urrejtje.
 
Nëse vëren pjesmarjen në mitingje apo lexon komentet poshtë postimeve në faqen e Facebook të Bashës, ku pas postimeve shumica e komenteve janë sharje, krijohet përshtyja se shumica janë me Berishën, por unë mendoj se realisht është e kundërta, shumica e demokratëve janë me Bashën sepse janë ajo pjesë që as nuk marin pjesë me asnjë miting apo nuk shprehen në Facebook se i ruhen sharjeve dhe kërcënimeve nga kjo pjesa "aktive" me gjuhë urrejtje.
Nese nuk e ke vene re, po ta them une: ke ngatarru cik temen me duket 😁
 
PD per momentin eshte shkaterruar.
Eshte [per te ardhur keq se si ka perfunduar!
Do e rimarre veten,mendoj qe nuk do rindertohet nepermjet asnjerit nga dy emrat me siper.
Por ndonje emri te ri, si udheheqes i PD.
Kjo sepse ketu luhen skenaret Amerikan.
Sapo te mbaroje bomba me PD,rradha do jete e Edit dhe kompanise se ti.
Uroj t`ia dalin,sepse ashtu si eshte qelbur politika ne shqiperi s`ka Amerik qe ben zap.
Duhet te zhduken mbeturinat e politikes shqiptare,te pakten te nis si proces.
Pasi do marre shume kohe.
Dhe kjo arrihet vetem duke futur ne strukturat e saj njerez me ideale te pastra dhe njerez qe vertete besojne tek demokracia dhe e mira e popullit.
Dhe skenari me i mire eshte ti vesh te hane njeri-tjetrin.
 
Kjo puna e Partis Demokratike , ka vajt si ajo shprehja e urt popullore ..Per inat te sime vjerre po shkoj te flej me mullixhiun loool Dhe Berisha per inat te amerikanve do qe ta mari prap PD ne dor ....

Puna esht se ne si popull jemi shum te ceket ne mendine ...Ata behen copa per interesat e tyre , ne si popull u shkojem nga mbas e brohorasim e duartrokasim po per cfar ? Kte nuk e kemi mar vesh ndo njeher , vetem dim te ulurasim e pllasim Rroft sala , rroft Edi bashk me Lulin e vocerr
 
Redaktimi i fundit:
Me zotin🙏Sigurisht ne kete moment per misionin qe ka marre persiper Basha qendroj prane tij!- berisha duhet të vere ndergjegjjen ne paqe🙏
 
Me Bashen….eshte momenti i tij i vetem te tregoj qe eshte lider duke spostu figurat e vjetra dhe duke afru brenda shtepise se tij njerez ne moshe te re,te shkolluar dhe te afte ashtu sic i ka hije 1 partia dhe vecanerisht asaj demokratike….sjam simpatizant i se djathtes por do dua ta shoh bashen te tregoje qe mund te jete lider
 
Ky Berisha ben mir te uli koken e te haje ate pencion gezuar e te nxjerri ne park nipa e mbesa a ca ka tjeter
Kurse ky tjetri ti leri vend naj tjetri
 
Rrnofte sa malet Edi Rama ❤️❤️❤️❤️😜😂
Lere Edin se eshte tym sot, do prese ca koka me duket😔
Keshilltari i Ministrise se Drejtesise, nje hollandez qe jeton ne Tr ishte rrezu ne trotuar dhe kishte shku te Nene Tereza, i kishin thene te shkonte te blente fasho se s'kishte fasho per te lidh doren.
I kishte bo leter te hapur qeverise, seance parlamentare vetem per letren e tij.
Mjere ky popull😔
 
Lere Edin se eshte tym sot, do prese ca koka me duket😔
Keshilltari i Ministrise se Drejtesise, nje hollandez qe jeton ne Tr ishte rrezu ne trotuar dhe kishte shku te Nene Tereza, i kishin thene te shkonte te blente fasho se s'kishte fasho per te lidh doren.
I kishte bo leter te hapur qeverise, seance parlamentare vetem per letren e tij.
Mjere ky popull😔
Imagjino te kishte thy krahun do na kishte sulmu hollanda me rraketa 😂😂😂😂
 
Top