Mbesa e Mbretëreshës së Britanisë fitoi "argjendin" në Olimpiadë

Love

βeℓℓe â๓e
Londër - Mbesa e Mbretëreshës së Britanisë së Madhe Elizabeth II Zara Phillips fitoi medaljen e argjendit në garat me kuaj në Lojrat Olimpike në Londër.

31-vjeçarja Zara Phillips, e bija e Princeshës Anne, është kampione botërore dhe tre herë kampione europiane në sportin e garave me kuaj (hipizëm). Burimi: kohaditore


f1_01zara1343808851.jpg
 
Pe: Mbesa e Mbretëreshës së Britanisë fitoi "argjendin" në Olimpiadë

E kane mbajt me hater LOL
 
Titulli: Pe: Mbesa e Mbretëreshës së Britanisë fitoi "argjendin" në Olimpiadë

E kane mbajt me hater LOL
Plus qe ka bere gare me kuaj, qe eshte abuzim ndaj kafsheve...
 
Pe: Titulli: Pe: Mbesa e Mbretëreshës së Britanisë fitoi "argjendin" në Olimpiadë

Plus qe ka bere gare me kuaj, qe eshte abuzim ndaj kafsheve...

Hipizmi eshte nje nder sportet me te shikuara ne UK dhe jane shume profesionaliste ne ate sport,aty skemi ci themi...
 
Titulli: Mbesa e Mbretëreshës së Britanisë fitoi "argjendin" në Olimpiadë

Po po e di, sepse ata jane mesuar te ua hipin te tjereve...vecse tash njerezit jane zevendesuar me kafshe!
 
Pe: Titulli: Mbesa e Mbretëreshës së Britanisë fitoi "argjendin" në Olimpiadë

Po po e di, sepse ata jane mesuar te ua hipin te tjereve...vecse tash njerezit jane zevendesuar me kafshe!


Shpjegohu cik,se nuk e kuptova ca kishte lidhje pjesa e pare e postimit tend me temen??
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top