Marrëveshja Shqipëri- Turqi, gjuha turke lëndë me zgjedhje në shkolla

Nje korrigjim te vockel per dijetaret e forumit

Lufta ishte me osmanllinjte , jo me turqit

faleminderit dhe vazhdojme me emisionin e rradhes

kshu si e keni nis , kujtoni cik edhe luften me gjermonin e italine fashiste se e keni me te fresket
 
Nje korrigjim te vockel per dijetaret e forumit

Lufta ishte me osmanllinjte , jo me turqit

faleminderit dhe vazhdojme me emisionin e rradhes

kshu si e keni nis , kujtoni cik edhe luften me gjermonin e italine fashiste se e keni me te fresket
Joo gjermoni taliani nuk na kan pushtu..ata erdhen veq per vizit dhe iken.ata i kemi xhan?
 
Pra si perfundim marveshja qe u nenshkrua nga Rama dhe Erdogan do perdoret per leter higjenike ne tualetet e kryeministrive te vendeve perkatese. :D

Shperndahuni tani lool
 
Nje korrigjim te vockel per dijetaret e forumit

Lufta ishte me osmanllinjte , jo me turqit

faleminderit dhe vazhdojme me emisionin e rradhes

kshu si e keni nis , kujtoni cik edhe luften me gjermonin e italine fashiste se e keni me te fresket
Dmth jo ali hohe po hoxhe ali lol
 
Pra si perfundim marveshja qe u nenshkrua nga Rama dhe Erdogan do perdoret per leter higjenike ne tualetet e kryeministrive te vendeve perkatese. :D

Shperndahuni tani lool
Jo pa pi kafe me endrren Erdogani nuk ik nga dashuria se ka per popullin shqiptar?
 
Pra si perfundim marveshja qe u nenshkrua nga Rama dhe Erdogan do perdoret per leter higjenike ne tualetet e kryeministrive te vendeve perkatese. :D

Shperndahuni tani lool
Jo pa pi kafe me endrren Erdogani nuk ik nga dashuria se ka per popullin shqiptar?
Po nuk veshi burken Endrra ska shanse te takoje te madherishmin Erdogan lool lool
Jo mi ca femer eshte kjo..Erdogan do bej tolerim ne bikin do e pres?
 
Do te bejm nuse ne mes te Stambollit ty.. kot meson gjermanisht lol
Ahh sa mir do ishte? endrren do zgjedhja shoqeruse dhe lulet ksaj do ja hudhja..te martoj dhe kte per ni Mahir?
 
Endrra e di un ku te dhemb ty?

Der Wind kommt aus Osten?
Ku me dhemb mua ? .. jo moj Arfe sme dhemb askund.. se aq sa kam jetu nuk do jetoj.
E pra te huaj e te percar Shqiptaret ne tokat e tyre nga sllovenia deri ne Peloponnes.
Ska rendesi nga fryn era Ost oder West.
 
Zhurme zhurme, shume zhurme,
shume zhurme

Ky eshte forumi jone forum i kontradiktes
i paqes i luftes
i zenkes dhe ...
Vazhdojeni vete tashi ?
 
Po pse nuk ishte e mjaftueshme qe te shkonin ne kolegj kush ka deshiren te mesoje :unsure:
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 3 23.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 5 38.5%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 1 7.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 7.7%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 15.4%
 • 6-Elena.

  Votat: 1 7.7%
Back
Top