• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mami, te dua!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje femije cdo dite shkonte ne plazh dhe mbi rere shkruante: "Mami, te dua!" Dhe pastaj shikonte duke buzeqeshur sesi deti e fshinte shkrimin e tij...
... Nje njeri i trishtuar qe kalonte aty e shikonte femijen cdo dite te bente te njejten gje dhe mendonte: "Keta te rinjte e sotem jane te cuditshem dhe te perkedhelur.."
Nje dite i afrohet femijes qe ishte pak a shume 12 vjec dhe e pyet: "Po c'kuptim ka te shkruash 'MAMI TE DUA' mbi rere kur e di qe deti do ta marre me vete, shko dhe thuaja asaj qe e do shume..''

Femija ngrihet dhe duke buzeqeshur pergjigjet: "Une nuk e kam mamin...Zoti ma mori, njesoj sic ben deti me shkrimet e mia... Megjithate une kthehem ketu cdo dite qe ti kujtoj mamit dhe Zotit se nuk mund te fshihet dashuria qe nje femije ka per Nënën e tij...!

29511490_191069278172361_3644119494951392359_n.jpg
 
Top