Mallko antarin mesiper!

U befsh VIP
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
e kam te veshtire te mallkoj 😬
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
s'del. ngec fjala ne fyt 🤣
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Te rente fustani deri ne fund te kembeve gjate rruges per ne shtepi :love:
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Te rente buka ne toke sapo te dalesh nga furra dhe te hengert macja mishin e pjates..do me per sot?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te dalt nje pishine mu ne oborr me 38 grade celcius temperatura. Ahahaha
 
Top