Magjia, syri i keq dhe sherimi i tyre!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Soulmind , nuk ka teme ose pyetje qe nuk ia kam kthyer, por ky ne debate luan shah, kercen andej e kendej. Une respektoj besimin e kundert. Po te filloj te behem si Lauri, ne sektorin e temave te krishtera, s'do t'kete askush t'me pergjigjet. Dhe ne kete menyre do te konsiderohesha si nje musliman ekstremist, qe shkakton percarje, ofendon shqiptaret e besimeve tjera e te ngjajshme.
Me rendesi dikush te mesoje dicka nga te tjeret, kjo eshte ajo cfare une mendoj.
 
Top