• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Luiza Gega del e treta në Paris, thyen rekordin kombëtar


Atletja shqiptare, Luiza Gega ka korrur një tjetër sukses, këtë herë në garën ndërkombëtare të Parisit, ku arriti të zërë vendin e tretë. Luiza Gega mori pjesë në garën e 3 mijë metrave për salla të mbyllura, duke arritur të dalë e tretë. Atletja arriti të thyente përsëri rekordin kombëtar me kohën 8 minuta e 52 sekonda.

Dritare net
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Na ndrite faqen e zeze Luiza :p

Lajm pa vrasje,pa vjedhje,perLLunim,jasht kronikes se zeze :D
vertet jan te rralla keto lajme te bukura qe ushqejne egon tone :)
 
Top