Libri i fundit

Këtë ka më të mirin, pas këtij kanë marë vëmendje librat e tjerë, si me gjithë shkrimtarët e best seller që në librat në vijim shiten me shënime të tipit "Autor/e e bestseller"... si psh "Sekreti" i Rhonda Bryne që pasi shiti miliona kopje u pasua nga librat "Magjia" apo "Fuqia", etj... se mbase ka botuar prapë.... 😁
Po librat e saj kanë qënë boom shitjesh mbarë botërorë..i lexova edhe une..tek ky i fundit ndalova nuk e bleva 😂 thash ok do jete e njejta gje si 3 të parët..

Megjithatë..nuk do ti refuzoja kurrë kete kategori librash...sepse perseritja është nena e dijes...dhe sa me shpesh te perserisësh diçka më teper e krijon dhe meson nje shprehi të re..te shendetshme...
 
Këtë ka më të mirin, pas këtij kanë marë vëmendje librat e tjerë, si me gjithë shkrimtarët e best seller që në librat në vijim shiten me shënime të tipit "Autor/e e bestseller"... si psh "Sekreti" i Rhonda Bryne që pasi shiti miliona kopje u pasua nga librat "Magjia" apo "Fuqia", etj... se mbase ka botuar prapë.... 😁
Se harrova të shtojë..libri "Magjia" i Rhonda-s është vertet fantastik...më ka bere te reflektoj në momentin qe e kam lexuar..se sa shpesh i marrim të mirqena gjithcka kemi...
Kur fillova të praktikoj mirnjohjen...jeta ime u be fantastike shkruan ajo...dhe une e besoj fuqishem kete...🤗
 
Po librat e saj kanë qënë boom shitjesh mbarë botërorë..i lexova edhe une..tek ky i fundit ndalova nuk e bleva 😂 thash ok do jete e njejta gje si 3 të parët..

Megjithatë..nuk do ti refuzoja kurrë kete kategori librash...sepse perseritja është nena e dijes...dhe sa me shpesh te perserisësh diçka më teper e krijon dhe meson nje shprehi të re..te shendetshme...

E kam vënë re që ke kolesion ke kjo kategoria...

Këtë e ke lexuar? 😁

 
Se harrova të shtojë..libri "Magjia" i Rhonda-s është vertet fantastik...më ka bere te reflektoj në momentin qe e kam lexuar..se sa shpesh i marrim të mirqena gjithcka kemi...
Kur fillova të praktikoj mirnjohjen...jeta ime u be fantastike shkruan ajo...dhe une e besoj fuqishem kete...🤗

Po, po, faqe 74 😁 ke Sekreti dmth...
 
Magjia dhe sekreti!
Akoma me dhimbsen leket kur i kujtoj! 🤦‍♀️
mu kujtua duke lexuar ketu dmth 😁
 
Pasi të mbarosh me "Vidhni si Artist" fillo "Më pak Stres" 😁
E mbarova vjedhjen sot. Me pak stress e kam lexuar. 😁 Nuk kam stres, nuk kam stress 😬😬🤣

Neser ne mengjes do te nis kte:
SmartSelect_20230928_221031_Gallery.jpg
Nuk ta sugjeroj gjthss. 😁
 
ket1e kam ne plan ta porosis
SmartSelect_20231117_185735_Chrome.jpg
 
sonte do nis kete librin ...
ps..mos shikoni rremujen e scrivanise :)
20231115_110146.jpg
 
Komploti - Ben Blushi
 
Nje grua ne Berlin, nga panairi i fundit i librit:

,,,ne kete pandemi dhunimesh nuk se te jepej mundesia per nje zgjedhje te mire. Me e mira e mundshme, nese munde te quhet dhunimi gje e mire, ishte te kishe fatin te dhunoheshe nga dhunuesi me pak i dhunshem 🤐"

fundprilli 1945, pa autor
 
Po ndjek si i marre Fatos Kongolin qe per mu eshte dostojevski i letrave shqipe
 

Attachments

  • 20240126_072840.jpg
    20240126_072840.jpg
    270 KB · Shikime: 5
~Idiotet` po e lexoj me te degjuar,dhe se ka shkruar Dostojevski. ahahhahahahahah
 
Katedralen e Parisit -nga Hygo,nisa pardje.
 
Zgjoje zemren tende - Nauman Ali khan.
SUPEE SUPER
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top