• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lezhë, gjendet kufoma e dekompozuar e një femre brenda ashensorit të një qendre tregt

Marla

VIP
Mua me duket cudi ta degjoj nga vetja ime kete fjale. Zakonisht jam person i veprave xhesteve tregoj dashuri jap dashuri, fjalet shprehese i kam te pakta i them rralle e permall kshu dua te jete dhe nga ana e partnerit.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Lezhë, gjendet kufoma e dekompozuar e një femre brenda ashensorit të një qendre tregt

Kufoma dekompozuar e një femre rreth 35 vjeçe është gjetur mëngjesin e sotëm brenda ashensorit të një qendre tregtare në qytetin e Lezhës.
Kufoma e cila gjendej brenda një ashensori të dalë jashtë funksioni dhe që nuk përdorej rregullisht, dyshohet të jetë sjellë në këtë vend gjatë natës.

Policia ka nisur menjëherë hetimet për të zbuluar identitetin e viktimës si dhe shkaqet e vdekjes.
gshqip
 
Top