• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Lexo para se te besh nje ankese

Status
E mbyllur për postime të tjera.

WxP

Tech
Per te bere nje ankese ne lidhje me abuzimet qe ndodhin brenda ne dhomen #shqiperia dhe #ndihme, duhet te hapni nje teme ne kte nenforum ku te paraqisni ankesen tuaj me provat bindese per kte ankese!

Ndalohet perdorimi i fjalorit te palejuar si ofeze/sharje/etj dhe logseve me permbajtje te tille, ne te kundert temat ose postimet do te editohen ose fshihen nga moderatoret e ktij nenforumi.

Ky nenforum eshte pjes e userave te thjeshte per te bere ankesa. Ndersa stafi i fajtorit duhet ti bej Forumi Virtual/ankesa-brenda-stafit ku vetem stafi merr pjese.
 
Last edited by a moderator:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top