“Lamtumirë pasuri! Për 48 orë vjen formulari”/ Rama tregon si do të verifikohen kriminelët nga SPAK

Kto 3 dite rrjesht deklerata jane shume te vyjshme per shkelsit e ligjit, dhe kush e kupton leket neper banka i dergon offshore dhe leket cash i gropos diku ?. Rames i ngelet te sekuestroje ca apartamente dhe ndonje vile tek tuk. Pune e madhe lol
 
Vinjol, 2-3 arrestime do bëhen për show, të rikujtoj dhe mbylljen e bizneseve si Tajvani, të gjitha show mediatik.
Rikujtoj qe ne 2005 Rama me Beson e tajvanit
drekonin po tek tajvani gati ç'do dreke.
Sot beson rama e ka çuar ne mision tjeter... dhe tajvani pale kujt i perket...
 
Kto 3 dite rrjesht deklerata jane shume te vyjshme per shkelsit e ligjit, dhe kush e kupton leket neper banka i dergon offshore dhe leket cash i gropos diku ?. Rames i ngelet te sekuestroje ca apartamente dhe ndonje vile tek tuk. Pune e madhe lol
I ka ngel fiksim santa quaranta e kel balilit. Ja kto si puna ktit do godase.
 
Ja vlen te lexosh keto postime te disa viteve me pare dhe te shohesh realitetin. Vec keshtu meson vertete ca jane premtimet e politikaneve!!
 
Këto janë më shumë publicitet sesa aplikohen, por nuk besojë qe do ketë aplikim të plotë ky ligje.
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top