Ky është burri me 13 gra, të gjitha mbetën shtatzënë të njëjtën kohë

Marla

S∩IɹIS

Rekordi i ri/ Ky është burri me 13 gra, të gjitha mbetën shtatzënë të njëjtën kohë


Burri-me-shume-gra-678x381-2-678x381-1.jpg


Ky njeri është i martuar me 13 bashkëshorte dhe të gjitha mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë dhe të njëjtin muaj!
Por, sikur kjo të mos ishte e mjaftueshme, të gjitha gratë janë të lumtura që janë bashkëshortet e tij dhe jetojnë së bashku si një familje e lumtur!
Të gjitha gratë ishin jashtëzakonisht të lumtura për shtatzëninë e tyre dhe ato përshtaten me njëra-tjetrën mjaft mirë.
Secila prej tyre flet mirë për njëra-tjetrën dhe gjithashtu kujdesen për mirëqenien e njëra-tjetrës.
Kjo është krejtësisht li gjore në vendin e tyre, por ky është padyshim njeriu i parë që i kishte lënë të gjitha bashkëshortet e tij shtatzënë menjëherë.
Ai me siguri ka thyer rekord të ri botëror!
Kjo u bë hit vitin e kaluar në të gjitha mediat ndërkombëtare, lidhur me këtë sot nuk ka diçka të re.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Muslimanit i lejohet te ket 4 gra..kta paskan tradite me te mir??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
lidhur me këtë sot nuk ka diçka të re.

Boll ka pas, qka ka me pas ma 3 lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
10 se e paskam heq 1.:p
Oh oh dashuri je ti ta haj zemren heee ??

Duhet me e gjet kete tipin mi than kqyre njo sa krejt tuat lol

:lol:
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Duhet me e gjet kete tipin mi than kqyre njo sa krejt tuat lol

:lol:
Merri zemra merri se na duhen per :1
te na la shpla,
rregullu krevatin ,
te na bej gati vasken ( per ne te dy) ,
te na ujisi lulet,
te na ushqej kalamojt kur ne te dalim ne intimitet.
te na bej cik freski kur tfilloj vapa e madhe .
nje masazh per ty ( kur mos jem un ne shpi ) lol
Te na gatuaj .
Dale ti numéroj dhe sa na duhen ? ???
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Merri zemra merri se na duhen per :1
te na la shpla,
rregullu krevatin ,
te na bej gati vasken ( per ne te dy) ,
te na ujisi lulet,
te na ushqej kalamojt kur ne te dalim ne intimitet.
te na bej cik freski kur tfilloj vapa e madhe .
nje masazh per ty ( kur mos jem un ne shpi ) lol
Te na gatuaj .
Dale ti numéroj dhe sa na duhen ? ???

Mos u nxi bese, se mezi presin ti mos me qene nshtepi, me shkyejne lol
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Dhe farmak ta kishte sdo i kish helmu te gjitha ne nje kohe????
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
I perpikt level 999
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Marla

S∩IɹIS
Interesante natyra Zoti se sa te veante e ka krijuar femren

Femra nepermjet 1 veze per 9 muaj mund te sjelle ne jete 1 femije (ose binjake trinjake )

meshkujt per 9 muaj mund te kontribojne per te sjelle me mijera femije por dhe mund te mos e dine qe do behen baballare :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ky 2 jave nuk merzitet, 2 here ne muaj sheh nje nuse!

@Arfenilla se mos doj dhe Illazi njejt se na zuri belaja!
Jojo se po ndodhi i gje ,do lexojn lajmin bomb ktu ne forum..vran burrin per tradhti?
 
Redaktimi i fundit:
Top