Kush eshte antistresi juaj?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Kur jam duke punu naten, antistress kam forumin. Lol. te pakten sjam vetem une zgjuar. ka dhe tetjere ndonese jo per pune po per qef. Lol
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Jepi duret o plak. Une kam nje fjale
"Cicin ne kembe e bej vec une "
🤣🤣🤣🤣
Hahahah kujt ti jap durer grus 🤣🤣🤣 larg o zot kurr do duroj stresin por engjellit tim si jap kirr duret, antistres per mu esht peshkimi vetem aty relaksohem
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
Atyne po., Por dhe ato sbesdisin se esht interes reciprok , skan ca kerkojn me tepernpervec se 1 sufllaqe me kola ,🤣
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Qenke e zerrikshme o shoqja e boços 🤣
Jam nis për çun 🤣 kështu më thoshte gjyshja kur shikonte përzgjedhjet e mija të hobeve 🤣.Nuk kam lozur me kukulla por vdisja pas pistoletave me gogla dhe llastiqeve ,më pas shkoja për qitje me babin se më pëlqejnë armët shumë,dhee kam qn në kickbox deri sa më lidhi këmbët i biri botës 🤣🤣.Gjëja e vetme femërore është regjistrimi në grupin e kërcimit 🤣
 
Top