• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijohet SPAK, a keni besim tek SPAK

U Krijua S.p,a,K a keni besim t

 • Po

  Votat: 2 33.3%
 • Jo

  Votat: 4 66.7%

 • Totali i votuesve
  6

klp.jpg
 
Last edited by a moderator:

Comments

Ja te shohim ca do bejne.
Me kte kredibilitet qe ka sistemi i drejtesise deri me sot, pa dhene prova si beson me njeri!
Ka raste qe as ata vete se besojne.
 
Une nuk kam besim qe do pastroje plotesisht politiken shqiptare nga hajnat, por kam besim qe sistemi drejtesise do funksionoje me mire sec ka funksionuar deri tani.
Shembull: Nqf se neser do kemi serish 21 janar, gerdec apo kanabizim te vendit nuk besoj se do ja hedh njeri paq pa u lagur sic ka ndodh rendomte 30 vitet e fundit.
 
Jemi bere per gjynaf....
Te urosh te besosh tek ligji , a thua se po uron qe babagjyshi te sjelli lodren edhe pse e di qe nuk ekziston
 
Hiqja lenes veja prenes... Kshu dhe puna e SPAK, Hoqen prokuroret tek kekrimet e renda dhe vune SPAK ca ndryshoj ?
 
Hiqja lenes veja prenes... Kshu dhe puna e SPAK, Hoqen prokuroret tek kekrimet e renda dhe vune SPAK ca ndryshoj ?
Shkriu gjyjaten kushtetuese
Ku cdo gje kalon nga dora e ktij...
Opozites nuk i ka lene nji ministri ose drejtori
Ku te pskten te kete goje te ankohet...
Si i bie ??? Komunizem ne demokraci... ku dhe fjala r lire tashme quhet shpifje......
Miratuan dhe ligjin antishpifje....... dmth cfare do e vertete qe thuhet ose filmohet.... kta e quajne shpifje ose montazh.......?
Jeta osh qejf u bllokua.... e vetmja faqe qe jepte gjerat real sic jane........ tani e kane radhen te tjerat......
 
Une nuk kam besim qe do pastroje plotesisht politiken shqiptare nga hajnat, por kam besim qe sistemi drejtesise do funksionoje me mire sec ka funksionuar deri tani.
Shembull: Nqf se neser do kemi serish 21 janar, gerdec apo kanabizim te vendit nuk besoj se do ja hedh njeri paq pa u lagur sic ka ndodh rendomte 30 vitet e fundit.
Tome , vertet e mendon se do hiqen kokat si Like Family, Rama group, Berisha family dhe Luljeta?

Qofsha i gabuar, por per mua duket vetem show.

Z. Agron Tufa nxori me fakte se kush eshte kryetari i SPAK. (Ishalla nk eshte ndonje mjeshter fotoshopi)
 
Empty spaces, what are we living for?
Abandoned places, I guess we know the score, on and on
Does anybody know what we are looking for?
Another hero, another mindless crime
Behind the curtain, in the pantomime
Hold the line
Does anybody want to take it anymore?

The show must go on
The show must go on, yeah
lol lol

 
Top