Krijimet letrare~Tetor~2023

Krijimet letrare~Tetor~2023


 • Totali i votuesve
  38
 • Poll closed .
Shume bukur Mona urime, poezi qe na rikthente te gjitheve nga pak ne kohe.
Ke ky konkurs kishe ca lexoje, kishte dhe ca qe me shume ishin per ke tema "Mendime casti", mgjth pune shijesh :cool:

Ps. Kush eshte tema per muajin tjeter :p
Une nuk i lexova hic mer, as timen jo 😂
 
Shume bukur Mona urime, poezi qe na rikthente te gjitheve nga pak ne kohe.
Ke ky konkurs kishe ca lexoje, kishte dhe ca qe me shume ishin per ke tema "Mendime casti", mgjth pune shijesh :cool:

Ps. Kush eshte tema per muajin tjeter :p
Sa me ke pelqy mor djal, pergezime dhe ti, pasi unĂ« romantikja tĂ« votova 😍
Faleminderit 💕
 
Ky konkurs qenka qe nga Tetori.
Une do shikoj nje here, se cfar behet se nuk besoj se marr pjese per Janarin.
Ne fakt, nuk ma pret shume per kete pune.
Por, gjithmone ka nje here te pare.
 
Une jam e dashuruar, mos me ngatërroni me politikë se vallahi sjam kam ngen, iku koha kur bëja propagandë me te ndjerin Sokol Olldashi
Ai edhe pse kam qen e vogël është i papërsëritshëm në politik .Ja kalonte të gjithëve të PD- s ndaj e vran .
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-BĂ«ju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-TĂ« dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top