Krijimet letrare~Tetor~2023

Krijimet letrare~Tetor~2023


 • Totali i votuesve
  38
 • Poll closed .
Akoma skam nje date fikse,por do mundohem nese kam krijime,se nga kjo varet ta hap rreth dates 2 ose 3 Dhjetor.
Po mirë po kur mund të të dërgoj unë një ? Apo që nesër ?
 
Po ,kur te duash qe neser e deri me daten 1 ose 2 dhjetor pres krijime ne psoten time private.
Lejohet me konkuru me libra? Them të çoj shumë kapituj :unsure:
 
Lejohet me konkuru me libra? Them të çoj shumë kapituj :unsure:
Ky eshte nje konkurs modest,amator,lejohen copeza ,krijime,poezi,etj etj,qe nuk jane bere kund share neper webe,pra si te thuash jane ekskluzivitet i keti konkursi si here e pare. Nje krijim ka te drejte cdo anetare te dergoj ne nje sondazh.
 
Ky eshte nje konkurs modest,amator,lejohen copeza ,krijime,poezi,etj etj,qe nuk jane bere kund share neper webe,pra si te thuash jane ekskluzivitet i keti konkursi si here e pare. Nje krijim ka te drejte cdo anetare te dergoj ne nje sondazh.
Sondazh ? Sondazh për çfarë ? :unsure:
 
Po more kur te duash.
Une virtualisht slash burr ne kembe 😂
Gjithe ulur e kane pi kafen p
Më duhej pak stimul moral që të shkruaj me pak më tepër frymëzim. Faleminderit :D
 
Goxha aktivitet pati konkursi këtë muaj po të feeem @NeVertiti mos u anko po të feeem 😂😂😂
Dallohen shkrimet e tua, kanë nevojë për krasitje 😁
E di 😛,e kam patur që e vogël që nxitoja gjithmonë kur shkruaja.Nxitoja që ti hidhja ato që ndjeja në letër sa më parë ,dhe as i përpunoja fare për së dyti ato që shkruaja 😛
 
po si ky me siper,keti i thone sondazh,hapet tema vendosen krijimet dhe votohen nga antaret.
E shoh që përdoret termi poll në anglisht, por konkursi dhe sondazhi nuk janë e njëjta gjë. Sondazhi bëhet për të marrë mendimin e popullsisë mbi një çështje e jo për konkurime në shqip.
 
E shoh që përdoret termi poll në anglisht, por konkursi dhe sondazhi nuk janë e njëjta gjë. Sondazhi bëhet për të marrë mendimin e popullsisë mbi një çështje e jo për konkurime në shqip.
ok si di mire perdorimin e termave,por besoj iden e kuptove.
 
ok si di mire perdorimin e termave,por besoj iden e kuptove.
Po po, e di, se kam marrë pjesë në konkurs të tillë më parë por jo këtu te ky forum.

Ja do sjell dy krijime, te ajo tema përshtypje dhe ndjesi, që kam marrë pjesë atje.
 
Je suis très contente et fière que tu soit la. 🤗
Mos harro dhe fotomanine 😋😍
Po fotot duan aparat të mirë se me celular nuk dalin gjë.

Preferoj letërsinë se nuk kërkon aparat e lente profesionale lool
 
Shume bukur Mona urime, poezi qe na rikthente te gjitheve nga pak ne kohe.
Ke ky konkurs kishe ca lexoje, kishte dhe ca qe me shume ishin per ke tema "Mendime casti", mgjth pune shijesh :cool:

Ps. Kush eshte tema per muajin tjeter :p
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top