Krijimet e muajit Qershor 2021

Krijimet e muajit Qershor 2021


  • Totali i votuesve
    17
  • Poll closed .
poezia nr 5 me pelqeu mjaft, e kendshme e rrjedhshme, por e ka prishur me strofen e fundit. me kujtoi kengen e Parashivi Simakut. nuk qendronte aty fare. me mire pa te.
Poezia 6, ndertuar bukur dhe me pelqeu.

4 shkrimet e para jane perjetime shume te ndjera dhe si nene vete arrij t'i ndjej njesoj. Nga ana letrare mund te ishin me mire. Ka fjale qe perseriten, ndjenja shume te forta qe shprehen shume here me te njejten fojle, pra mungese fjalori te pasur. Do kisha preferuar ndoshta vershim me te larte, qe dhe efekti te ishte me i forte por nuk eshte e lehte ne fakt.
Nuk po di ke te veckj e ke te votoj. Te gjitha meritojne nga nje vote.
 
  • Më pëlqen
Reactions: Ivy
E votova une 6,sepse 5 te parat si ndaja dot
 
Te nderuar antar konkursi i letersise u mbyll edhe per kete muaj
Fituesja eshte @Vajza me Lulen time mos e keputni
Urime e dashur

Pjesmarresit ishin :

1.Bota ime mban emrin tend - @Bebw
2. Miku im me i mire - @Monique
3. Maaa! - @NeVertiti
4. Femijet - @Robin
5. Njeri - @LeVoyageur


Faleminderit te gjithve dhe paci nje dite te shkelqyer
 
Urime @Vajza, fitore e merituar?
Krijimin tend do e kisha votuar edhe une nese titulli nuk do permbante termin "Mos e keputni".
Urime edhe @Bebw qe rrembeu voten time?

Dhe shkruani njerez, shkruani sepse vetem te mira keni nga shkrimi dhe leximi?
 
Paskam qen hutuar,pash emrin e pare bebw,e thash e ka fitu dhe konkursin pervec votes sime. Agahaha.
Kur shof tani vajza cik me siper fituesja e muajit.
Urime e dashur @Vajza .?❤️
 
Te nderuar antar konkursi i letersise u mbyll edhe per kete muaj
Fituesja eshte @Vajza me Lulen time mos e keputni
Urime e dashur

Pjesmarresit ishin :

1.Bota ime mban emrin tend - @Bebw
2. Miku im me i mire - @Monique
3. Maaa! - @NeVertiti
4. Femijet - @Robin
5. Njeri - @LeVoyageur


Faleminderit te gjithve dhe paci nje dite te shkelqyer
???? te gjitheve.
Urime @Vajza ?
Dhe juve qe u rreshket pena ,shkruani se nuk mbaron boja?
 
Vajza Urime :)
 
Back
Top