Krijimet e muajit Prill 2020

Krijimet e muajit Prill 2020


 • Totali i votuesve
  28
 • Poll closed .

Didi

C'est la vie.
E kush të foli te tema me "ekspertizën" se si zbulohen fotot? U bë aq debat i madh në atë temë dhe ju stafit patet qasje krejt tjetër. Ky është standard i dyfishtë.

Për cilin shkrim? Për njërin shkrim autori e pranoi se është shkrim i saj i publikuar diku, tjetrin që ishte bashkim i dy pjesëve e hoqën, një tjetër është brenda temës ku është cituar Pushkini. A duhet me jua vizatu?
Se kam zakon të heq dorë kollaj, por, po dorëzohem. Ska birë nëne të kuptohem me ty për këtë muhabet.

Të përshëndes Veton ( :
 

Vajza

V.I.P
1. Ishte koha e mollekuqeve

Interesant trajtimi por vargu jo i respektuar.
Si shije bejteje here me rime e here pa rime me la.
Do dilte me mire Po te shkruhej si forme tregimi mendoj.
Teta Nemija dhe hardhia e kane fajin.?
Rititullim: Mos e ha ate molle.?

Kaq mo :p ...analizo e tjeret more , jemi gjyna :p
 

Didi

C'est la vie.
4. Plaku

Gjyshja ime e ndjere do thoshte: “palo plak”?
E trajtuar bukur, me pelqeu.
Plak veseveseli qe kundermon aromen rinore te vashave. Huh
Rititullim: La bella e il Plaku ?

Mbaroje punën që ke nisur se të mungon gjysma. Apo do e bësh kur të mbyllet votimi
 

Vajza

V.I.P
8. Qytet i heshtur!

Nje tregim mbi friken me te madhe, heshtjen.
Heshtja "vret"
Heshtja "flet"
Heshtja eshte dhe ne mode :p
Interesant pershkrimi gjithsesi.
Rititullim: Une dhe heshtja9.II

Bukur edhe pse lufta me veten sme pelqen asnjehere si fenomen.
Ata emrat ne Drunj veshtire se ngelen te blerte se trungje te djegur pa jete kane ngelur. :p
Rititullim: Me dhemb koka :pVota ime i shkon atij/asaj qe flet me pasqyren, fundja kohe te veshtira jane :p
3!

Urime per emisionin Ardit.
Ju ndjekim cdo dite, te dielen ne dreke.

Urime te gjitheve.
Shkruani sa me shume qe nje dite te mund t'u tregoni niperve e mbesave se sa gjurme keni lene pas.
Jeni me te miret.

Interesante vota jote ,pelqen tjeter dhe voton tjeter :p lol
 
8. Qytet i heshtur!

Nje tregim mbi friken me te madhe, heshtjen.
Heshtja "vret"
Heshtja "flet"
Heshtja eshte dhe ne mode :p
Interesant pershkrimi gjithsesi.
Rititullim: Une dhe heshtja9.II

Bukur edhe pse lufta me veten sme pelqen asnjehere si fenomen.
Ata emrat ne Drunj veshtire se ngelen te blerte se trungje te djegur pa jete kane ngelur. :p
Rititullim: Me dhemb koka :pVota ime i shkon atij/asaj qe flet me pasqyren, fundja kohe te veshtira jane :p
3!

Urime per emisionin Ardit.
Ju ndjekim cdo dite, te dielen ne dreke.

Urime te gjitheve.
Shkruani sa me shume qe nje dite te mund t'u tregoni niperve e mbesave se sa gjurme keni lene pas.
Jeni me te miret.

Ta ha zemren erdhi dita te jesh fans i jemi ???????
 

Monique

With or Without u
Pershendetje ,

Edhe ky muaj u mbyll dhe si cdo muaj le te urojme ate Fituesen tone :)

Per kete muaj , fituesja ishte @Nicktjeter , me Ishte koha e mollekuqeve

Faleminderit Nicktjeter dhe uroj te jesh serish pjese e konkursit :)

cZOif2pinHxfa9FrVn4D17Ky1g48O5ZtdR6fDSRlB&usqp=CAU.jpg

Tani vazhdojme me pjesen tjeter te autoreve:

2. "Dhimbja qe djeg lekuren - @Moonlight

Falemners

3.
Vetvetja - @Mogli


tenor.gif

4.Plaku - @Chupachups


7tyjB17-5hl9eA-RBffpYaivhuhGcPQfk9GsyhB4d&usqp=CAU.png

5. Vec nje kujtim - @Hilarious

200_d.gif

6.Sigun - @LeVoyageur


35f750e03a426f4efa5b2ded2d765af2_free-animated-thanks-message-gifs-free-thank-you-text-animations-_331-266.gif


7. Qytet i Heshtur - @MaYaDa

16008bd0afde3174d333012adaecaf3e_thanks-kiss-thank-you-gifs-thanks-gif-kiss-animated-gif_246-158.gif8. II - @Desa


RbzeU_kkyEArH5WaxOZuWushvqDfr27Dwg0daQjWA&usqp=CAU.jpgDuke ju uruar me te mirat ne keto dite te veshtira , uroj dhe shpresoj se do jeni serish muajin e ardhshem me te tjera krijime

Faleminderit nga zemra!

big hug
 

Attachments

 • cZOif2pinHxfa9FrVn4D17Ky1g48O5ZtdR6fDSRlB&usqp=CAU.jpg
  cZOif2pinHxfa9FrVn4D17Ky1g48O5ZtdR6fDSRlB&usqp=CAU.jpg
  13.9 KB · Shikime: 0
 • tenor.gif
  tenor.gif
  45.4 KB · Shikime: 0
 • 7tyjB17-5hl9eA-RBffpYaivhuhGcPQfk9GsyhB4d&usqp=CAU.png
  7tyjB17-5hl9eA-RBffpYaivhuhGcPQfk9GsyhB4d&usqp=CAU.png
  4 KB · Shikime: 0
 • 200_d.gif
  200_d.gif
  201.8 KB · Shikime: 0
 • RbzeU_kkyEArH5WaxOZuWushvqDfr27Dwg0daQjWA&usqp=CAU.jpg
  RbzeU_kkyEArH5WaxOZuWushvqDfr27Dwg0daQjWA&usqp=CAU.jpg
  9.7 KB · Shikime: 0
Top