Krijimet e muajit Nentor 2020!

@Vajza urime edhe ti gjithashtu pasi voten time e rrembeu Perla e Zeze ❤❤❤❤...shume e bukur ❤
 
Faleminderit dhe urinime ..kshu urime te gjjthve lool
Vetem mos e degjeroni me kte teme
Thx
 
 • Haha
Reactions: D.
Urime Mon.
Urime e pjesemarrsve.
@Baboon :)) urime per rrjeshtat e tu te perles.
Te perqafoj!
 
Na lejohet pjerdhja mendore te citojme veten tani lol

Desha me thene nashi e kuptoj pse me ka dhene ate ndjesi :)

Bukur shoqe si gjithmone pena jote godet ne shenje ? @Monique
Jo jo ne kte kohe na lejohet me shume dhe jemi totalisht te justifikuar
Nga studimet rezulton qe Covidi le pasoja mendore
Ti e une skemi vuajtur per kte po gjithsesi tani e kemi nje justifikim lool

Rrofsh e dashur per vletesimin ?
 
@Monique ,

Urime një X, që kur dolen krijimet e dija që ishte dora jote.
Por votova një tjr.
Më bën vetem pershtypje pse lejohen ca që hyn japin voten dhe ikin.
A është brenda rregullores kjo? Besoj se duhet rishikuar.
Një do fitoje e di e unë ju lexojë, akoma, me deshirë..
 
Ket 1 me siguri nai emigrant si puna ime e ka shkrujt se ska munci ndryshe ?

2, me pelqeu. Rrjedhshem neper rreshta. Edhe pse do te doja te lexoja "Stuhi" ne vend te "Tornados", dashur pa dashur kur humbet shqipja neper rreshta sikur ja prish pak lezetin shkrimit. E votova

3,4 shume te thella spo i hyj valles se korbit. Kyt rratullakun, me siguri e ka shkrujt @Arfenilla ?

5,6 sme bindin ti votoj edhe pse te bukura.

Ju lumshin duart, si gjithmon ?
rratullak????
@ZHIGO
Lugat urime humbjen .me rensi pjesmarrja??


@Monique ?urime.
 
Mon ma rremben zemren dhe voten saher. E Cuditshme eee?:p
Urime yllo .:)

Ju lumshin duart te gjitheve.:)

@Vajza sa e embêl je ???
 
Ket 1 me siguri nai emigrant si puna ime e ka shkrujt se ska munci ndryshe ?
Telepati e çuditshme kjo mes nesh ??
Herën tjetër mos na ‘zbulo’ neve minoriteteve ??
Urime edhe një herë ty dhe @Monique ❤️❤️
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 33.3%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 9 33.3%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 11.1%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 3.7%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 7.4%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 11.1%
Back
Top