Krijimet e muajit Nentor 2018

Krijimet e muajit Nentor 2018

 • Gjurme

  Votat: 0 0.0%
 • Atdhe Ajri me i paster ne Bote

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  11
 • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
ne te dyja sikur jemi copy paste mi goc...do na akuzoj Violeta per njehesim individi :p

Mua mi kishte pas bashkangjit nja 4-5 nickname aahahhahaha.
Zot na ruaj thuj :p
Pa mua e ty le tna bej mi,nuk shoh gja te keqe. ahahahahah
 

Monique

With or Without u
Na e lliu o Nev...lol

dhe me stil ngjale bile bile...plot kortezi brenda lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Na e lliu o Nev...lol

dhe me stil ngjale bile bile...plot kortezi brenda lol

ahahahahahahahahahahha, o brinjet e mia,o ti do dru.

Vajza e detit ec ketu te pakten voto. hahahahahaha Urdher ky,ouuu kjo. ahhahahahaha
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
ahahahahahahahahahahha, o brinjet e mia,o ti do dru.

Vajza e detit ec ketu te pakten voto. hahahahahaha Urdher ky,ouuu kjo. ahhahahahaha

hahahhahaa po ta dim te pakten...ata qe fitojne cfare fitojne...pervec cmimit simbolik aiu i murrm hahahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
hahahhahaa po ta dim te pakten...ata qe fitojne cfare fitojne...pervec cmimit simbolik aiu i murrm hahahaha

U ben Moni nga medialion partizanesh ahahhahahahahahahah.
Dhe normalisht respekteishennn prej nesh. :p Qe i votojme e komentojme. :p
 

Monique

With or Without u
E para ste bej me Quote se sa te kuotoj ty me dalin nga dy here postimet...

e dyta, fiton nje cmim i cili eshte me teper simbolik (dhe kujdes se jam bere serioze ne kete sqarim tani).
Nese sheh ne te majte te avatarit tim dhe te nevit , por edhe disa antareve te tjere , ka disa medalje...
Nese ti fiton per disa muaj me rradhe...fiton si krijuesja me e mire FV...

Leke ska se sna jane kthy ala refugjatet lol
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
U ben Moni nga medialion partizanesh ahahhahahahahahahah.
Dhe normalisht respekteishennn prej nesh. :p Qe i votojme e komentojme. :p

hahahahahhaa

me qe qenka keshtu...do ta kem parasysh...kur te largohen ditet me shi...sepse me ndikojne negativisht ne gjendjen psiko-motore hahahahahhaa
 

Monique

With or Without u
Privat jam une ....ja deri muajin tjeter te pres , pastaj :p

article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
 

Attachments

 • article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
  article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
  12.9 KB · Shikime: 0
 • article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
  article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
  12.9 KB · Shikime: 0

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Privat jam une ....ja deri muajin tjeter te pres , pastaj :p

article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg

hahahahhaha kam hall se mos fitoj muaj per muaj...dhe kaq modeste sa jam dmth hahahahhaa e pranoj se nuk dua te perhap lufte te ftohte...

kete here preferoj te qendroj lexuese....
 

Attachments

 • article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
  article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
  12.9 KB · Shikime: 0
 • article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
  article-1207480-00B4FD8200000578-157_233x316.jpg
  12.9 KB · Shikime: 0

Monique

With or Without u
Per kete here e me dash ti skam mundesi me te fut ne konkurs....per muajin dhjetor po flisja

Te pakten voten do e shkundesh??
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Per kete here e me dash ti skam mundesi me te fut ne konkurs....per muajin dhjetor po flisja

Te pakten voten do e shkundesh??

po si i bie te votoj pa lexuar? mendoj se duhet ti lexoj me pare...kur te kem kohe do ti lexoj dhe do jap verdiktin tim final hahahahaha
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
U ben Moni nga medialion partizanesh ahahhahahahahahahah.
Dhe normalisht respekteishennn prej nesh. :p Qe i votojme e komentojme. :p

O LEK du une dhe dashurine tende dhe te Monit… lol lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
O LEK du une dhe dashurine tende dhe te Monit… lol lol lol

Shko e voto njehere siper tek krijimet.
PAstaj futu flej gjume mes meje e Monit. ahahahahahahahhahaha.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Isha mes 1 dhe 3 por votova te paren pasi me pelqyen detajet e shkruajtura aq kendshem.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Kur shpallen rezultatet ketej qe ta rendisi edhe nje fitore ?
 

Monique

With or Without u
Ja ja pak fare..po perpunoj te dhenat e fundit lol

Sa te arrij ne pune :)
 

Monique

With or Without u
Miq te dashur ,

Konkursi u mbyll dhe nuk mbetet gje tjeter vec te shpallim fituesin si dhe te gjithe ata , qe me krijimiet e tyre na ngrohen shpirtin.

Per kete muaj fituesi eshte AI dhe vetem AI......VETONNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!

Falem nane, falem.
ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpgE nderkohe me rradhe te gjithe krijuesit sipas krijimeve
Shiu i rrugices.

Nevertiti
tenor.gifGjurme

Kitrra123
RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpgAtdhe Ajri me i paster ne Bote

Arfenilla

f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif

Zog shtegtar

Jana80
emmastonethankyou.gif

friends-gif-images.gif

PS: Ju pres te gjitheve per muajin Dhjetor , muaji i fundit ne kalendar i cili do jete "TEME E LIRE" .
Mprehni majat e lapsave dhe shkruani cfare shpirti ju dikton......
 

Attachments

 • ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpg
  ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpg
  8.7 KB · Shikime: 0
 • tenor.gif
  tenor.gif
  903.8 KB · Shikime: 0
 • RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpg
  RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpg
  9.7 KB · Shikime: 0
 • f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif
  f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif
  149.8 KB · Shikime: 0
 • emmastonethankyou.gif
  emmastonethankyou.gif
  509 KB · Shikime: 0
 • ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpg
  ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpg
  8.7 KB · Shikime: 0
 • tenor.gif
  tenor.gif
  903.8 KB · Shikime: 0
 • RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpg
  RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpg
  9.7 KB · Shikime: 0
 • f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif
  f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif
  149.8 KB · Shikime: 0
 • emmastonethankyou.gif
  emmastonethankyou.gif
  509 KB · Shikime: 0

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sh urime Vetoni.

Sa bukur i paske shpall mi :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Miq te dashur ,

Konkursi u mbyll dhe nuk mbetet gje tjeter vec te shpallim fituesin si dhe te gjithe ata , qe me krijimiet e tyre na ngrohen shpirtin.

Per kete muaj fituesi eshte AI dhe vetem AI......VETONNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!

Falem nane, falem.
ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpgE nderkohe me rradhe te gjithe krijuesit sipas krijimeve
Shiu i rrugices.

Nevertiti
tenor.gifGjurme

Kitrra123
RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpgAtdhe Ajri me i paster ne Bote

Arfenilla

f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif

Zog shtegtar

Jana80
emmastonethankyou.gif

friends-gif-images.gif

PS: Ju pres te gjitheve per muajin Dhjetor , muaji i fundit ne kalendar i cili do jete "TEME E LIRE" .
Mprehni majat e lapsave dhe shkruani cfare shpirti ju dikton......

Urime fituesit.

Nga menyra e publikimit te rezultateve ndjehem aq mire dhe jo vetem si pjesmarres.

Mone te do plaku shume. Te puc ?☺
 

Attachments

 • ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpg
  ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpg
  8.7 KB · Shikime: 0
 • emmastonethankyou.gif
  emmastonethankyou.gif
  509 KB · Shikime: 0
 • f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif
  f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif
  149.8 KB · Shikime: 0
 • RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpg
  RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpg
  9.7 KB · Shikime: 0
 • tenor.gif
  tenor.gif
  903.8 KB · Shikime: 0
 • tenor.gif
  tenor.gif
  903.8 KB · Shikime: 0
 • RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpg
  RoyIL15xqN-x_T-uzALr6GK9B8MjvimqOXXUV0m-ruN2w7ZUBJ.jpg
  9.7 KB · Shikime: 0
 • f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif
  f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif
  149.8 KB · Shikime: 0
 • emmastonethankyou.gif
  emmastonethankyou.gif
  509 KB · Shikime: 0
 • ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpg
  ROgF92r0Cf5Km_ck6fA3j4qHj7tipe_ZhAtMy8_6_I91h5C7jv.jpg
  8.7 KB · Shikime: 0

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shume urime Veton! :)
Urime e pjesemarresve tjere!
Me behet qejfi qe paska marre pjese e Arfenilla,si risi e mire pjesemarrje! :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Vvetoni urime .. vertet kishe nje krijim shume te bukur.
Suksese te gjitheve.
Mony flm ty!!!
Suksese te gjitheve.
 
Top