Krijimet e muajit nentor 2017

Krijimet e muajit nentor 2017

  • 3.Nentori i kuq.

    Votat: 0 0.0%

  • Totali i votuesve
    15
  • Poll closed .

jana80

Super Moderator
Themelues
Mes 1 dhe 4 e votova 4.

Mekat qe nuk i lexova edhe 2 e 3.. ndoshta kane qene te bukura.

me keq per ty se ke iden cke humbur ...... nje copez shpirti... sh keq si perfundim!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
A ka ndonje vote tjeter?!
...ajt mos ngurroni,votoni...:p
 

jana80

Super Moderator
Themelues
nikita ke votuar keto ti?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Une them cf me percollen.

Krijimi numer 2 me jep ndjesine e nje personi ne ajer. As ne qiell as ne toke.
Pse kjo?
Sepse permend dic reale e lidh me dinosaur e lidh me iluzione me sh hiperbola...teper. Sidoqofte jane endrra te bukura.

3- keshtu e ka nis mire..por Shqiperia ia shpif te gjitheve dhe seshte permbajtur dhe ketu fillon zbritja e nje konteksti estetik te eseja kur fut partite etj.

E katerta kur ta lexosh me violine...sepse aq sh ka thene fjalen hesht...aq pasive me duket uff.
Lodhes pak.

Keshtuqe 1 shpetohet..ka me shume ngjyra emocioni. O te pakten deri diku..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
E 2me pelqeu shume ...vjeshta me duket cdo here percjell melankoli ne vargje.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
momentet e findit per ato qe skan votuar akoma...
 
Top