Krijimet e muajit Mars 2021

Krijimet e muajit Mars 2021


 • Totali i votuesve
  27
 • Poll closed .

Vajza

V.I.P
Miq e mikesha

edhe ky muaj letrar u mbyll

fituesi per kete muaj eshte @Baboon me "Jam Nene"

tenor.gif
me rradhe tani edhe krijuesit e tjere!


Urime @Baboon

Po kjo @matilda kush na qenka lool
 

Attachments

 • tenor.gif
  tenor.gif
  665 KB · Shikime: 0
 • Nd9GcQGHyC90fHROKKpYqnQcjP4bV-ss7qAfRjwOg&usqp=CAU.png
  Nd9GcQGHyC90fHROKKpYqnQcjP4bV-ss7qAfRjwOg&usqp=CAU.png
  7.4 KB · Shikime: 0
 • tenor.gif
  tenor.gif
  665 KB · Shikime: 0
 • Nd9GcQGHyC90fHROKKpYqnQcjP4bV-ss7qAfRjwOg&usqp=CAU.png
  Nd9GcQGHyC90fHROKKpYqnQcjP4bV-ss7qAfRjwOg&usqp=CAU.png
  7.4 KB · Shikime: 0
@Baboon urime dhe sa me shume suksese ne te ardhmen. Uroj te lexoj me shume te tilla.

Ps: ec na qeras :p
 

Baboon

12... forget about it!
Urime @Baboon!

Herë tjetër çik më shkurt, faleminderit :p
Urime ty që më bone fitus ( po të ishin zgjedhje do të hetonin për shitje vote ?)
Përtej shakave prandaj se kom me qejf ose më saktë shtrydhem shumë kur vje puna ke konkursi, se jom i gjatë në përgjithësi.
Faleminderit për votën por sidomos për kritikën jo vetëm për mua por për të gjitha shkrimet.
 

Vajza

V.I.P
4. Asaj

Bah, si bejte mu duk me shume se poezi por vargun dhe rimen e ka ruajtur.


5. Engjulli im

Dialekti gege eshte mrekulli per poezine.
Me like.


6. E embla ime

Pershkrimi i ndjenjes se bukur me fjalet e veta.


7. Nji urim per nanen tanve

Paska edhe me bejte se 4-ra.
Ikja dore asht Shkudrane per bese :p
Nice.


8. Nene

Askush se zevendeson nenen.


9. Shkujdesje kujtimesh

Hemmmmmm si dore e njohur kjo.
Mire qe ste ka pa nena teksa llapaqiteshit ashtu neper shi se dru do haje ne darke me korbe. lool
Me like.
Po ti pse e shan me demek poezin tënde :p

Nga sot e tutje sdo votoj pa t'i lexuar ty analizat ???
 

Didi

C'est la vie.
Urime ty që më bone fitus ( po të ishin zgjedhje do të hetonin për shitje vote ?)
Përtej shakave prandaj se kom me qejf ose më saktë shtrydhem shumë kur vje puna ke konkursi, se jom i gjatë në përgjithësi.
Faleminderit për votën por sidomos për kritikën jo vetëm për mua por për të gjitha shkrimet.
Jo pse, mirë bën që merr pjesë. Kushdo që shkruan duhet të marri, fundja sbëhet nami po të çosh shkrime.


Besoj se gjatësinë mund ta rregullosh sepse siç tha e [^_^] e kishe përsëritur veten. Mjafton të mos i kthehesh prap të njëjtës gjë, gjithsesi e votova se pëlqeu. ( :

Ps. herës tjetër jo “mëndje” por mendje*
 
Jo pse, mirë bën që merr pjesë. Kushdo që shkruan duhet të marri, fundja sbëhet nami po të çosh shkrime.


Besoj se gjatësinë mund ta rregullosh sepse siç tha e [^_^] e kishe përsëritur veten. Mjafton të mos i kthehesh prap të njëjtës gjë, gjithsesi e votova se pëlqeu. ( :

Ps. herës tjetër jo “mëndje” por mendje*
Kete te fundit sja kurseve eee ?
 

Baboon

12... forget about it!
Jo pse, mirë bën që merr pjesë. Kushdo që shkruan duhet të marri, fundja sbëhet nami po të çosh shkrime.


Besoj se gjatësinë mund ta rregullosh sepse siç tha e [^_^] e kishe përsëritur veten. Mjafton të mos i kthehesh prap të njëjtës gjë, gjithsesi e votova se pëlqeu. ( :

Ps. herës tjetër jo “mëndje” por mendje*
Jo edhe unë kam qejf por këtu duhët të jesh jo gjatë se në pamje të parë e tremb lexuesin, dhe në të njëjtën kohë ta besh interesant. Kjo nuk është pika ime e fortë...
Konkretisht këtë e kom shkrujt natën e fundit për një orë siç duket subjekti (si për këdo) ka qenë paksa i veçantë... Prandaj edhe mbase nuk kanë dalë si krijimet e muajve të tjerë.
? Ke të drejtë por i mer shkronjat automatik kaj herë.
Tashi që e permende duket sikur mënd kecat lool
Faleminderit për inkurajimin ? shpresojmë të lexojmë edhe ty ketu.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Urime @Baboon

Flm te gjith atyre qe me votuan.

Nji sqarim per te gjith ato qe kan mendu se un kam sha njeri, pik sparit sma lejon edukata me i sha nanen dhe e dyta mundeni me e lexu mir kam fut edhe nanen teme ne fillim te bejtes, prandaj mos mendoni se kam dasht me fy njeri flm
 

Baboon

12... forget about it!
Faleminderit të gjithëve që votuan
( jo vetëm për ua) dhe komentuan.
Një urim për të gjithë pjesëmarrësit u shtofshi sa më shumë, ja vlen të lexojmë rreshta të tilla se sa idiotsitë e portaleve etj me pallavra politike e jo vetëm...

Thank you @Moonlight që e bo të bukur këtë temë.

Dhe një urim special për @LeVoyageur
Dhe @Marakli^Krapit
Ishte një garë interesante ??

P.S @Marakli^Krapit sinqerisht do doja ta fitoje ti sidomos pas kritikave, të them diçka ja kom lexu nonës e pëlqeu pastaj e votova sepse më ngjiti që në fillim sidomos ajo strofa që u kritiku si banale, kam gjet veten lool lool kemi qesh të dy me nonen.
Urime në edhe një herë shpresoj këtë muj të vish me një perlë, meqë është edhe muji bejteve ?
 
Top