Krijimet e muajit Mars 2021

Krijimet e muajit Mars 2021


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Vajza

V.I.P
1. Une...Ti

Pershkrim me fjale te embla pafund per nenen dhe kjo nuk eshte kurre e tepert.
Mund ta evitonte "nena im" ne cdo rresht.


2. I nderuar individ I 8 Marsit

Vargje te bukura ama pare nga titulli mendova se do i drejtohej vetem nenes, shoh qe i ka bere thirrje te gjitheve.
Mund te ishte paksa me e shkurter.

3. Ta pash shpirtin

Me pelqen edhe pse s'ka lidhje me nenen (kshu me duket mua te pakten).
Metaforat shume te qelluara.
Kaq ishe analiza a?! :p
 

Monique

With or Without u
Komentoni, analizoni dhe votoni
Festa e nenes do e 30 min te vij

Plasuni!
 

Baboon

12... forget about it!
Mirë e kishte @kitrra 123 mo mire të kishim shkrujt për vjerrat, ose për mamat e dashnoreve lool nomi në komente 9 faqe ajo tema turqishtes mire ka bo dovleti qe e ka fut në tefter lool

P.S si jena bo ene ne ke kjo tema m'ka cu sorra per i dor morra po s'mi dhe tu thaft dora ???
 

Didi

C'est la vie.
Nuk di çfarë teme osht mujin tjetër por, une do shkruaj rreth njerit nga kto tre subjekte:

Zgjedhjet.
Kronike e zezë.
+18

lool lool
Po çke me muajin tjetër, se ke kohë.
Mund të analizosh këto sikur e ke bërë disa herë. Jepi.

Kur të mbyllet kjo futu shkruaj për muajin që vjen.
 
Ule cekicin mi ??
 
Me ben te te dua me shume kur me thua shush ?
 

Baboon

12... forget about it!
Po çke me muajin tjetër, se ke kohë.
Mund të analizosh këto sikur e ke bërë disa herë. Jepi.

Kur të mbyllet kjo futu shkruaj për muajin që vjen.
Mu thaftë kalemi mu po shkrujta mujn tjetër ??
Ene po pres të maroj i herë shoku jot [^_^]. Ene ti, masanej do jap mendimin tim..
Prit i herë, se u bona lomsh ? unë edhe kom analizu edhe votu.

Po ti?
 

Baboon

12... forget about it!
Po ti mire qe me permen po vendosi i @ para emrit qe te di kush me shan e kush me do lool
dhe sa per info @Didi e kam jete jo shoqe! Ja kshu posi!

Hajde komento aty, pertac.
E mo mirë edhe ti se nga nxitimi nuk vuna @ para.
Po me ose pa @ unë rri n'bangë t'funit ?deri kur të vij rralla ke unë ehu ka ardh vera lool
Kshu që s'ju kom faj unë juve rreshti parë që vini n'shkolle pa pregatit se na bone ne spiun mes klasës na bone ?
/me boj sikur m'ka ra stilolapsi edhe mcifem lool
 

Didi

C'est la vie.
Mu thaftë kalemi mu po shkrujta mujn tjetër ??
Ene po pres të maroj i herë shoku jot [^_^]. Ene ti, masanej do jap mendimin tim..
Prit i herë, se u bona lomsh ? unë edhe kom analizu edhe votu.

Po ti?
Çke derman çke. Me radhë këto punë!

Nuk quhet analizë ai komenti ku e kishe votuar.
 

Baboon

12... forget about it!
Çke derman çke. Me radhë këto punë!

Nuk quhet analizë ai komenti ku e kishe votuar.
Ca me pas amon po ti nuk e kupto se u bom si lypsar ktu ke kjo tema lool nomi nëpër vene tjera. Kot me shkrujt edhe me analizu i kemi trem antarët duke ju kerku komente dhe vota a thu se po kërkojmë vota për n'pushtet.
Edhe fjala votë kto kohë osht bo si me përmend covid lool

P.S unë nuk kam bo analizë për atë që votova, por një te përgjithshëm para se me votu. (Me më pak fjalë se zakonisht ç'është e verteta)
 
Votoni o njerez,

Asnjehere se kam kuptuar arsyen perse kujtoheni diten e fundit ose nuk votoni fare.

Nuk eshte ushtrim i fizikes quantike qe kerkon kohe.
I lexuat?
Votoni ate qe ju pelqen!

Nuk ju pelqen asnjera?
Votoni ate qe ju duket me e mira nder te keqiat.

Jo BOJKOT ketu, bojkotoni me 25 Prill por jo ketu?
 
Ti @Senseo qe m'zgerdhihesh ke votu? Ec shpejt se për ty e kom babon të personalizuar, nuk do e mor parasysh ene rrespektin qe kom për @Bledi_Shady (ej foli kaj cik o burre lool edhe je qe je boje edhe vet i xhiro) more vesh? Mora thuj ?
Ja qe sot se pushim jam. ?
 

Baboon

12... forget about it!
Ja qe sot se pushim jam. ?
Ec aty nji iku ???
@Moonlight kot nuk thonë violence always works ?
@LeVoyageur mlidh robt qe hajn fara gjith diten ene jepi misione "kamikaze" ti hudhin gjithë levozhgat e farave para deres atyne që s'votojne, madje duhet me mor akte ekstreme deri aty sa ti cfryjne gomat e makinave e bicikletave. S'ka mo toleranca zero lool lool
 

Vajza

V.I.P
Ti je ne rregull me planin po kjo s'do me thon me ra n'vetkenaqsi ka ngel njeri anej nga zona qe mbulon ti pa votu lool, Se jeni edhe mbyll tashi s'ka jistifikime ?
Ti më siguri ke marr pjes për deputet, që e ke marr gjithë këtë fushatë ??
 
Top