Krijesa produktive

sire

Nje rreze dielli per ju e kapa sot .
Cfare kuptoni me kete fraze : Nese nje produkt eshte falas ,atehere produkti je ti ?
 

Rinaa

mjau
dmth qe i bejne reklam dickaje , te thon esht me ulje apo do te japim falas dicka sa per te te futur ne rrethin e marketingut te behesh i varur nga ai produket dhe ta blesh gjithnje ...
kshu e shoh
 

Monique

With or Without u
I vleresoj temat qe hap per diskutim , por duhet te jesh me e detajuar pasi eshte shume evazive
Dhe nuk di gjithashtu cfare te ben te mendosh se kjo teme ,duhet te klasifikohet si Enigma e Mistere?
 

sire

Nje rreze dielli per ju e kapa sot .
Nuk kuptoj titullin e temes me kete pyetjen. shpjegohu
I vleresoj temat qe hap per diskutim , por duhet te jesh me e detajuar pasi eshte shume evazive
Dhe nuk di gjithashtu cfare te ben te mendosh se kjo teme ,duhet te klasifikohet si Enigma e Mistere?
Kjo teme qe hapa eshte per te treguar qe ne jemi nje produkt ne boten virtuale dhe atehere kur na i servirin gjerat si falas :p

Nuk kuptoj titullin e temes me kete pyetjen. shpjegohu
Pse nuk e kupton , kaq i pa kuptushem je ti ? :p
 
Top