Konkursi i letesisë - 2017

Monique

With or Without u
shikooo ti Mon,me ckam lexu neper ca tema ky muaji do jete nje muaji i konkurences se larte..mendoj do kete derguar averi noj krijim..:p

Dhe ai kur dergon ne nje konkurs dicka fiton :(

Po e lame ne çafkat uff mo
 

Aver

.
V.I.P
shikooo ti Mon,me ckam lexu neper ca tema ky muaji do jete nje muaji i konkurences se larte..mendoj do kete derguar averi noj krijim..:p

Dhe ai kur dergon ne nje konkurs dicka fiton :(

Mjere konkursi nqs ka mbet ne mua. Lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Mjere konkursi nqs ka mbet ne mua. Lol

Qe kur fitove fotomanin ,e me le vend dyte :( ,te shoh si te dyshimte ne cdo konkurs...ahahhahaha
 

Aver

.
V.I.P
Qe kur fitove fotomanin ,e me le vend dyte :( ,te shoh si te dyshimte ne cdo konkurs...ahahhahaha

Sa rende e ke perjetu ate humbje moj haha.

Tani me fton ne terrenin tend qe te hakmerresh? Nice try Nev :p
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Tema e ketij muaji eshte: Buzeqeshje te sinqerta.

Mirepres krijimet ne posten time pv..
mire ju lexofsha!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
ka me krijime...?????
 

jana80

Super Moderator
Themelues
po pres krijimet e juja... ..
 

jana80

Super Moderator
Themelues
pershendetje... ja tek jam serish duke ju kerkuar krijimet ..
tema kete muaj eshte shume e bukur :)
-----------Pentagrami im-----------------
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
A ka ciceru kush kete muaj?

Hmmm menxi po pres mej lexu rrefimet vale nga deti ;)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Kujtoje se edhe neser ka afat
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Jane. Janeeee. Duam nota dashurie, nota embelsie kete muaj. Kur? Kur?
Kur do shuam ejtjen per ca krijime

do vonoj pak kete muaj por durimi juaj do shpreblehet..
 

jana80

Super Moderator
Themelues
tema e ketij muaji eshte .........Deja-Vu

krijime njerez,krijimet po pres!!
 

jana80

Super Moderator
Themelues
me sigiri po prisnit temen e rradhes..apo jo krijues??

tema e muajit ne vazhdim eshte: Mergimi i vjeshtes

e meqense ju prisnit temen une po pres krijimet...
mire ju lexofsha :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
krijues data 10..... tema Mergimi i vjeshtes....
ka me krijime?????
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Kur do e hapni kobkursin per muajin dhjetor? Cfare date? E cfare teme?
Ndjese.

me 15 dhe tema eshte ...Dritat e rrugeve
dhe si gjithmone tema e lire..
thnx nikita.. te mirepres
 

jana80

Super Moderator
Themelues
po pres krijimet e juja .... data 8......shpejtoni krijues...
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Une kam nje propozim? Pse te mos dergojme nga dy krijime psh? ( do thoni ju edhe 1 mezi e dergoni)
Dhe sondazhet nga 2 vota.
Pse mos ta bejme prove 1 muaj? Muajin e fundit :)
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Une kam nje propozim? Pse te mos dergojme nga dy krijime psh? ( do thoni ju edhe 1 mezi e dergoni)
Dhe sondazhet nga 2 vota.
Pse mos ta bejme prove 1 muaj? Muajin e fundit :)

me pelqen si ide... :)
kush eshte dakord?
 
Top