Konkursi i letesisë - 2017

A te ka ardhur ndonje krijim o Jana? :)
 
temat qenkan kot

Ne te vertete temat jane azhornuar ne kete menyre :
2.Takat e kuqe..../ Jam Kosove
3.Perkedhelja e nenes.
4.Zgjimi i pranveres.
5.Kujtoj me mall.
6.Buzeqeshje te sinqerta.
7.Pentagrami im.
8.Deja-Vu.
9.Amfibe te perbaltura.
10.mergimi i vjeshtes
11.Flamuri me i bukur ne bote.
12.Dritat e rrugeve.
 
mirmegjesi te gjitheve!
Fly te kuptoj dhe pres ndonje sygjerim nga ty qe mos te mbese "kot" meqense je kritik...

paski ber sh llafe po ne fund po ti analizosh i bie qe ju vjen keq qe ka renje si teme ndaj bashkpunoni te behet si duam te jete,e nese analiza ime ishte marre nga ana pozitive ,nese keni ide evoluse ju mirepres ta bejme sa me te bukur!!
 
Un nje llaf thash dhe ate plot sinqeritet, pjesa tjeter eshte vazhdim/pergjigje :)
Nuk dua te jap kontribut :), pertoj + ajo lloj kotesire qe eshte ketu, eshte me rrenje. Ju suksese "ne jete" dalshit faqe bardhe :)
 
Un nje llaf thash dhe ate plot sinqeritet, pjesa tjeter eshte vazhdim/pergjigje :)
Nuk dua te jap kontribut :), pertoj + ajo lloj kotesire qe eshte ketu, eshte me rrenje. Ju suksese "ne jete" dalshit faqe bardhe :)

:) bej nje perpjekje,se ste merr shume mundim te shkruash nje poezi te bukur!
Plus te japesh nje not kritike sic dhe e ke shpreh,plus te ndihmosh dhe ne permirsim.

Mos i ulni me nota shume negative vargjet,rrjeshtat perpjekjen e atyre qe mundohen te shkruajne dicka,te drejtueses qe ben dicka falas,me shpirt dhe me mirebesimin qe do shkoje mire,dhe mundohet per me te miren.
 
A me jep leje ta ripostoj?

Mos i ulni me nota shume negative vargjet,rrjeshtat perpjekjen e atyre qe mundohen te shkruajne dicka,te drejtueses qe ben dicka falas,me shpirt dhe me mirebesimin qe do shkoje mire,dhe mundohet per me te miren.

Dhe do shtoja: Cdokush iken e vjen ne forum, dikujt i del nga qejfi,tjetri se ashtu i ka punet e veta, ama ama gjerat e bukura dhe plot vlere te pakten te ruhen! C'fiton duke thene se konkursi eshte kot? Si qenka kot kur anetaret qe sjellin krijime sjellin nje cast te perjetimeve personale?!
Kemi plot tema koti ku mund te shajme, shfryhemi apo te shprehim pakenaqesite!
KETU NUK DUHET!

Suksese ne muajin ne vazhdim!
 
Soul per mua eshte kot, per ty eshte plot + un ju referova temave jo shkrimeve, te ishte per shkrimet skapja nevin qe e di si ma mer kapja ata qe jane shum me KOT se nevi :)

Nev, me pelqen te jem negativ, mereni si te doni, po deshet kritike e permirsojeni po deshet mereni si negativitet dhe injorojeni.
Soul un e them tek tema perkatese, sthem eshte kot letersia tek konkursi fotografise.

Faleminderit per vemendjen.
Uroj mos kem demoralizuar ndonje dhe pse se besoj.
 
Ne rradh te pare sygjeroj ti beni edukate qytetare disave nga stafi (sygjerim shoqeror) megjithese jemi mesuar me kete ketu e ca kohe, sa te vij ndonje antar i ri ta bejne mod :p
Psh Deisiy :p

Ne radhe te dyte sygjeroj te pranoni qe eshte kot :p

Si thot e doktori, po se pranove qe je i semure, nuk sherohesh dot :p
 
Ne rradh te pare sygjeroj ti beni edukate qytetare disave nga stafi (sygjerim shoqeror) megjithese jemi mesuar me kete ketu e ca kohe, sa te vij ndonje antar i ri ta bejne mod :p
Psh Deisiy :p

Ne radhe te dyte sygjeroj te pranoni qe eshte kot :p

Si thot e doktori, po se pranove qe je i semure, nuk sherohesh dot :p
\Ahaaaaa po ajo qe the ti eshte teme tj dhe e ke ketu
http://www.forumivirtual.com/mbi-k-t-forum-122/verejtje-sugjerime-ndryshe-rreth-forumit-55122/


Une po thoja per konkursin te behet plot
apo do vemendje ti se te jane mbledh gjithe cikat rrotull :p
 
Vemendjen se solla une, e gjeta ketu mes jush :p
Nje fjale "kot" ben gjithe kotecin te kakaris, ca faj kam une qe nje mendim i zhveshur jep kete efekt :D
 
lol

Hajt boll tashi se po e ekzagjeron
ne po te pyesim njerezisht ti ke pordhe o mik

pordhe kemi vete por kemi edhe respekt

:p
 
Ne rradh te pare sygjeroj ti beni edukate qytetare disave nga stafi (sygjerim shoqeror) megjithese jemi mesuar me kete ketu e ca kohe, sa te vij ndonje antar i ri ta bejne mod :p
Psh Deisiy :p

Ne radhe te dyte sygjeroj te pranoni qe eshte kot :p

Si thot e doktori, po se pranove qe je i semure, nuk sherohesh dot :p

tani spo te kuptoj fly ... nese ke ghe kundra meje bujrum mos i bje nga kina se po lodhemi duke ec... te pyta ne ke ndonje ide per me mire skishe.. temat keto mendova e jua hodha ne tabake nuk kam faj une se erdhe tani e po ben kritike kishe kohe me pare te i kritikoje
gjithesesi meqense kam respekt per ty jep ndonje ide per temat e muajve ne vijim e nese jan me mire do te falenderoja..
besoj tani smban me gjella krip si thya ti?!
 
Ate qe e kam e kam :p
Po si su mesuan me mua xhanem :D

Jane per mua eshte simple, sme pelqejne temat dhe kaq, beni cte doni e gezojini ca keni, spo te them nderroj por qe sme pelqejne, fakti qe mua me duken kot nuk ndryshojne gje.
Me ty skam gje, skam pse te kem dhe nga te kem...

Si thash me siper, per nje fjale kakaris gjithe koteci, seshte nevoja, vazhdoni ne linjen qe jeni, rendesi ka qe ju pelqen vet :)
 
Redaktimi i fundit:
tema eshte:

zgjimi i pranveres (dhe opcioni teme e lire si cdo muaj)
.....
po mendoni te shkruani sa me bukur e di une... por une po pres shkrimet e juaja!
 
ka me krijime...krijues ... tik tak... koha po kalon.....
 
Po thu me shkru noj gje per bulezimin apo vura ciften ne krah e dola per gjah :D

Do e provoje jana80 meq jam liruar ca :zzz:
 
Heee? ku i kini germat?!
Po udhtojne neper nate me yje,dite me diell,vapa i ka zene neper rruget e largeta ,per ne konkurs :p ahhahahahahaha
 
Heee? ku i kini germat?!
Po udhtojne neper nate me yje,dite me diell,vapa i ka zene neper rruget e largeta ,per ne konkurs :p ahhahahahahaha

llafe kemi se kur vjen puna te faktet (qe te dergojme noi rrjesht) aha...bejme sikur harruam :p
 
llafe kemi se kur vjen puna te faktet (qe te dergojme noi rrjesht) aha...bejme sikur harruam :p

shikooo ti Mon,me ckam lexu neper ca tema ky muaji do jete nje muaji i konkurences se larte..mendoj do kete derguar averi noj krijim..:p

Dhe ai kur dergon ne nje konkurs dicka fiton :(
 
Premtojuni noi thes miell, qe te dergojne krijime lol
 
Back
Top