Konkursi gatimit 2020

Vajza

V.I.P
Konkursi Gatimit 2020

Te dashur anetare te fv.al, vendosem te hapim konkurs Gatimi, ku do te argetohemi te gjithe sebashku.Keni afat nga dt.1 deri dt.15 cdo muaj, te dergoni 3 foto e se njejtes ushqim.
1.Perberesit
2.Gjate procesit se gatuari
3.Pjata finale.
Gjitha keto ne privatin time.

Uroj se do argetohemi pa fund ?.


Tetor - peshk.
Nentor- dekorim sallate.
Dhjetor - embelsire per fundvitit.
 

Vajza

V.I.P
Konkursi Gatimit 2020

Te dashur anetare te fv.al, vendosem te hapim konkurs Gatimi, ku do te argetohemi te gjithe sebashku.Keni afat nga dt.1 deri dt.15 cdo muaj, te dergoni 3 foto e se njejtes ushqim.
1.Perberesit
2.Gjate procesit se gatuari
3.Pjata finale.
Gjitha keto ne privatin time.

Uroj se do argetohemi pa fund ?.


Tetor - peshk.
Nentor- dekorim sallate.
Dhjetor - embelsire per fundvitit.
@Hera Deri daten 15 keni afat per dergimin e fotove.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Un e dua shum kuzhinen,dhe mundohem ne maksimum te bej ushqim te mir dhe te ndryshem..
Por per konkurs nuk e di a do mundem ..nese do kem mundesi po ..ama nuk premtoi..(se premtimet nuk i kam qef)
 
Top