Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Shume te bukura , dritheruese te gjitha

Vetem qe te jap nje vote me duhet sh kohe qe sot skam

Urime te gjitheve :)
 
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

votova te dyten...me pelqeu duke e lexuar
 
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Te bukura krijimet. Komplimente te gjitheve :)
 
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Po fillon t'me pelqeje ky konkursi i letersise :)

Ne rradhe te pare i pergezoj te gjithe pjesemarresit e konkursit, nuk e dija qe paskemi ne Forum plot letersi dashes... te shkruash eshte nje ndjenje teper e mrekullueshme.

Sa per shkrimet me pelqyen shume keto vargje:

...Je tinguj, je jete,
je fllad, je simfoni.
je perkushtim, je shprese,
oqean plot vale,
Univers i jetes je Ti.


besoj se dhe vota ime do shkoj per kete poezi.

Edhe shkrimet e tjera jane te bukura, por kane nevoje te perpunohen e ndryshohen pak.

Shkrimi qe me preku me shume eshte ai i fundit "Faqet e ftohta", i cili poashtu ka nevoje te perpunohet. Zoti mos e lente asnje femije pa prinder, e sidomos pa dashurine, ngrohtesine e nenes..
 
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Po paskemi poet ne kete forum,:poezi: Lol.. Mua me pelqyen te gjitha... sdi ke te zgjedh .. do pres...:kohe:
 
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Vota ime i shkon Faqeve te ftohta sepse e shof si me 'realistja' aty... eshte shkruajtur me shum emocione
 
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

edhe nese nesër kam me mbet pa frymë e zemër
ti je ma e bukura frymë edhe ma e bukura rrahje e zemrës.


Cfare t’i bleje asaj e cila per mua kish derdhur me te dhembshmen: lot, qumësht e gjak?
E si pyetet NENA se cfare dhurate do nga pjella e saj?
A nuk eshte e tuprshme kjo???

Desha te riperseris qe te gjithe keni qene te mrekullueshem, biles nga shkrimet e bera nga ne hera e pare qe ndihem e prekur :)
Keto vargje me ngelen ne mendje, pa i heq asgjeeeeee te tjereve :)
 
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

E dyta ishte shume e bukur <3
 
Pe: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Kesaj radhe me pelqeu: E amla e mira nanë
 
Pe: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Nene, ti moj drite e jetes ime
Jo vetem per permbajtjen por te me falin autoret e tjere, une jam nje maniak i drejtshkrimit te gjuhes shqipe :)
Komplimenta edhe te tjereve per krijimet e tyre!
 
Pe: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Meqe tema ka per baze nje qenje shum te rendesishme ,,nuk di per cilen te jap voten?
 
Pe: Komentet tuaja per krijimet letrare Mars-2014!!

Jo te gjitha krijimet i jane kushtuar nenes per kete muaj, ka edhe ndonje qe i eshte kushtuar thjeshte femres :)

hahaa dhe qe te dyjat kan rol shum te rendesishem ne jet.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top