Këto janë tri shenjat e Horoskopit më të kërkuara në Google

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Në përpjekjen tonë për të kuptuar botën përreth nesh dhe marrëdhëniet tona personale, edhe nëse jemi të paktën skeptikë ndaj astrologjisë, ne shpesh tundohemi të kërkojmë karakteristikat e një shenje që i përket një miku, të afërmi ose partneri. Por cilët anëtarë të Horoskopit gëzojnë më shumë kërkime në Google? Kompania amerikane e marketingut AMP Agency analizoi rreth 19 milionë kërkime të bëra në vitin 2020 dhe doli me tre shenjat për të cilat dikush po kërkon më shumë informacion në motorin e kërkuar të kërkimit. Tre shenjat më të njohura të Horoskopit në Google:

Luani (23/7-22/8): Kur kërkojmë informacione për Luanin ekstrovert dhe të sigurt, zakonisht kërkojmë shenjat e Horoskopit me të cilat ai përputhet. Është veçanërisht e habitshme që është kërkimi më i popullarizuar në internet nga Horoskopi, pasi, të paktën sipas të dhënave amerikane, është shenja e dytë më e rrallë pas Ujorit.


Shigjetari (23/11-22/12): Ekstrovert, i pavarur, argëtues, ai është i dyti më i kërkuar edhe pse është shenja e tretë më e rrallë.

Akrepi (24/10-22/11): Në vendin e tretë gjejmë Akrepin pasionant dhe instinktiv. Nuk është çudi, në këtë rast, pasi është shenja më e zakonshme, të paktën bazuar në të dhënat amerikane.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
@Hope ?
shif cik ?


Thuj tani: PLASNIIIIIII
NGORDHNIIIIIII

7e22b7681a3399546451513810011a63.jpg
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Kush flet ktu, diss perjetesisht ?
lion king scar GIF
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Foli shenja me "dinake" e horoskopit ?????Skan besim ne vete keto tre shenjat .prandaj cdo here kerkojne kerkojne ????
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Foli shenja me "dinake" e horoskopit ?????

Aiii sa personale e merr maj
E komentova te binjaket lexo para se te ngutesh
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Foli shenja me "dinake" e horoskopit ?????

Screenshot_20210902-115737_Chrome.jpg relaksohu zemer.se nuk sillet forumi rreth teje.asnje koment i jemi ska lidhje me ty ?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Uaaa si na bejne kto gjasme jane te kerkueshme :p

Aq shume tema qe hapni ju per horoskopin dihet qe do dilni ne krye te listes :d
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Aiii sa personale e merr maj
E komentova te binjaket lexo para se te ngutesh
Sorry Se jam ne pun dhe komentoj kur skam njerez dhe shumica prej tyre, kur ska njerez, me perdor si psikologe ?
Ne ket koh, sidomos pas virusit, jan shum qe ndihen komplet te vetmuar dhe kan nevoj te cfryhen ?

Mos e merr personale sepse horoskopin e publikoj per humor dhe jam e para qe shaj veten
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Vazhdojme me diss ahahhaahah

Ho me
Ca bot
Mir? ?
 
Top