Këto janë tri shenjat e Horoskopit më të kërkuara në Google

Në përpjekjen tonë për të kuptuar botën përreth nesh dhe marrëdhëniet tona personale, edhe nëse jemi të paktën skeptikë ndaj astrologjisë, ne shpesh tundohemi të kërkojmë karakteristikat e një shenje që i përket një miku, të afërmi ose partneri. Por cilët anëtarë të Horoskopit gëzojnë më shumë kërkime në Google? Kompania amerikane e marketingut AMP Agency analizoi rreth 19 milionë kërkime të bëra në vitin 2020 dhe doli me tre shenjat për të cilat dikush po kërkon më shumë informacion në motorin e kërkuar të kërkimit. Tre shenjat më të njohura të Horoskopit në Google:

Luani (23/7-22/8): Kur kërkojmë informacione për Luanin ekstrovert dhe të sigurt, zakonisht kërkojmë shenjat e Horoskopit me të cilat ai përputhet. Është veçanërisht e habitshme që është kërkimi më i popullarizuar në internet nga Horoskopi, pasi, të paktën sipas të dhënave amerikane, është shenja e dytë më e rrallë pas Ujorit.


Shigjetari (23/11-22/12): Ekstrovert, i pavarur, argëtues, ai është i dyti më i kërkuar edhe pse është shenja e tretë më e rrallë.

Akrepi (24/10-22/11): Në vendin e tretë gjejmë Akrepin pasionant dhe instinktiv. Nuk është çudi, në këtë rast, pasi është shenja më e zakonshme, të paktën bazuar në të dhënat amerikane.
 
Kush flet ktu, diss perjetesisht ?
lion king scar GIF
 
Foli shenja me "dinake" e horoskopit ?????Skan besim ne vete keto tre shenjat .prandaj cdo here kerkojne kerkojne ????
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Foli shenja me "dinake" e horoskopit ?????

Aiii sa personale e merr maj
E komentova te binjaket lexo para se te ngutesh
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Foli shenja me "dinake" e horoskopit ?????

Screenshot_20210902-115737_Chrome.jpg relaksohu zemer.se nuk sillet forumi rreth teje.asnje koment i jemi ska lidhje me ty ?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Uaaa si na bejne kto gjasme jane te kerkueshme :p

Aq shume tema qe hapni ju per horoskopin dihet qe do dilni ne krye te listes :d
 
Aiii sa personale e merr maj
E komentova te binjaket lexo para se te ngutesh
Sorry Se jam ne pun dhe komentoj kur skam njerez dhe shumica prej tyre, kur ska njerez, me perdor si psikologe ?
Ne ket koh, sidomos pas virusit, jan shum qe ndihen komplet te vetmuar dhe kan nevoj te cfryhen ?

Mos e merr personale sepse horoskopin e publikoj per humor dhe jam e para qe shaj veten
 
Top