Këtë apo atë/this or that???

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
te shkurter rrenxxx,si kam rritur kurre,i urrej me duken te pa shije,dhe aspak fin te gjatit,pa diskutuar qe jane vater mikrobeshhhh.
Te kuq apo te zi nje fustan per nje darke?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
amerikane.
Xhins apo lino pantallonat?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Stamboll,nuk kam qene kurre.
Rome apo Paris?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Universitet.
Cokollat apo trilece?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
fliii,sa me ka marre malli me ngrene o zot.
Byrek apo embelsire?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
makine.
speca te mbushur apo pastice?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Perendimore.
hurma apo mandarina?
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Hurma
Atlete apo këpuc me taka (për ju çuna funksionon si preferoni ti shikoni vajzat të veshura nga këmbët)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Atlete.
Oriz me qumesht apo pilaf me mish pule?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pjeshk.
Hurem apo arra?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
bugace.
molla apo portokalle?
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Aaaa të dyja i kam qejf ,po zgjedhë violinën 😊
Kartolina apo e-mail për urimet e fundvitit
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Itali, Romen.
Shi apo bore?
 
Top