• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Lauri

Anunnak
Një burrë musliman ka vënë një peticion në internet për të ndaluar Oktoberfestin në Mynih:

Ndaloni ngjarjen intolerant dhe anti-islamik të Oktoberfest-itI nderuar Këshilli i Qytetit të Mynihut,

Unë jam duke e shkruar këtë letër për të sjellë në vëmendjen tuaj diçka që unë
dhe shumë muslimanë besojnë se është e padrejtë dhe kërkon vëmendje. Do të doja të ju informoj se Oktoberfest është një ngjarje intolerant dhe anti-islamike. Ne u përpoq ta injorojëm ngjarjen, por ka shumë akte anti-islame gjatë Oktoberfest-it. Të tilla si konsumi i alkoolit, lakuriqësi publike, etj

Ne e kuptojmë faktin se Oktoberfest-i është një traditë vjetore gjerman, por ne, muslimanët, nuk mund ta tolerojë këtë ngjarje anti-islame, sepse kjo ngjarje mua dhe të gjithë muslimanët në tokë i ofendon. Ne jemi duke kërkuar anulimin e menjëhershëm të ngjarjes ardhshme te Oktoberfest-it.

Pra, ne besojmë se Oktoberfest gjithashtu mund të ofendojë të gjithë refugjatët muslimanë që vijnë nga Siria, Iraku,
Afganistan. Anulimi i ngjarjes Oktoberfest do të ndihmojë refugjatët të mos harrojn historinë e tyre islame. Ju faleminderit për vëmendjen tuaj për këtë çështje.

Sinqerisht,
Morad Almuradi
/burimi
Page not found
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest


Birr + femra ... dhe un jam e terhequr nga kjo ide e jo mo një mashkull me tru ne vend.
Kush ankohet është gay -.-"
 

Aver

VIP
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Kerkese me te budallakavt ka kohe qe nuk kisha lexu.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Mos na prekni Oktoberfestin
Thoni jo ketij garlliku te madh.

Allah Allahhh
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Kane thene plakat: Budallai nuk ka bri-na! Kshu del, ne forme njeriu, e shetite neper dynje si pela pa fre :pc:
 

sensuu

sweet
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Ua pse,kete vit qe do shkoj une???
 

Fly

Larguar
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Me sinqeritetin me te madh

Thyefsh qafen!

Te hapesh deren e te besh dengla, tipa si ky marin ne qafe pjesen tjeter.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Ua pse,kete vit qe do shkoj une???
Kujdes mos e tepro me Radlerin lol

Gjermanet ate presin tere vitin, si t'ja mari njeri kete kenaqesi te zemres? lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Te ndalohet urgjent ! Pse ata te pijne birra dhe neve te bejme sehir ? Apo le te behet se edhe neve kemi festen e birres tek pedonalja ,u kenaqem :D Se di a kjo jona quhet septemberfest ,apo oktoberfest
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Te ndalohet urgjent ! Pse ata te pijne birra dhe neve te bejme sehir ? Apo le te behet se edhe neve kemi festen e birres tek pedonalja ,u kenaqem :D Se di a kjo jona quhet septemberfest ,apo oktoberfest
Juaja quhet PermanentFest lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Cdo fest e kemi nisjen nga permanenti neve , madje dhe plazhi aty e ka nisjen ,vrapi, gjithcka
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Mberi pershtypje perkthimi, linte per te deshiruar, Lol
Sa per letren, ehu sa njerez shkruajne letra, s'kena vakt me i analizu...
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Ua pse,kete vit qe do shkoj une???
pse u dogj Bavaria per një leter moj lol... rri e qete se nuk e ndalon kush october fest..po na trego si do vishesh ti si murgeshe apo si djallushe :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Kerkohet ndalimi i Oktoberfest

Ua pse,kete vit qe do shkoj une???
pse u dogj Bavaria per një leter moj lol... rri e qete se nuk e ndalon kush october fest..po na trego si do vishesh ti si murgeshe apo si djallushe :p
 
Top