Keni provuar ndonjehere hashashin?

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Me sa kam degjuar dhe pare , kam vene re se shumica e rinise esht eperdorues i hashashit . Do te doja te dija a e keni provuar ndonjehere dhe si jeni ndjere ,Crezultat keni ncjerre mbi hashashin .
 
Une nuk e kam provuar ndonjehere,po caj e kam pire dhe me ka pelqyer shume hahaha
 
ouuuu caj ??? hahahah po ai qe ke ke foto coj quhet per ty :p ske faj se eshte qetesus te duket si caj :p

si rezultat cmendim ke per cajin e fushes :)
 
Njeriu me mend ne koke nuk e pin. Keshtu qe mire qe kam tru hala.
 
E kam provuar.
Ma serviren ne nje ambient ku shumica e pinin,edhe e provova.

I kote,me nje ere te keqe ne goje .

S'arrij ti kuptoj ata qe e lavderojne.

Do te mirren mendte thane,

Po une pi Metaxa per te m'u marr mendte. :oops: :emoji_yum:
 
E kam provuar.
Ma serviren ne nje ambient ku shumica e pinin,edhe e provova.

I kote,me nje ere te keqe ne goje .

S'arrij ti kuptoj ata qe e lavderojne.

Do te mirren mendte thane,

Po une pi Metaxa per te m'u marr mendte. :oops: :emoji_yum:
Nje shoqe e imja ben perdorim te rregullt.
Dmth ajo thote qe e relakson,mua me duket sikur i mungon dicka...
 
Kam disa histori te tilla,e une ekzakt s'mund ti kuptoj perse behen konsumatore te tij,por duke dit efektin e cigares,besoj se eshte e njejta gje.
 
Kam disa histori te tilla,e une ekzakt s'mund ti kuptoj perse behen konsumatore te tij,por duke dit efektin e cigares,besoj se eshte e njejta gje.

Nuk eshte e njejta gje Passion.
Hashashi ka efekt shume here me te forte se cigarja normale. Ti e ke provuar , por ndoshta shume pak tym ke cu poshte dhe te eshte duk si cigare , te tymosesh nje trefletc hashash ashu sic duhet , bohesh dru , te fik cdo qelize te trurit dhe te fut nje nje ndjenje relaksi , ose ka tjere qe i kap me te qeshura. Varet nga tipi personit.

Gjithsesi mu sme ngjit , jo hashashi po asnji lloj droge. Jane adrenalina te shkurtra qe efektet ansore i kane te perjetcme.
 
Nuk eshte e njejta gje Passion.
Hashashi ka efekt shume here me te forte se cigarja normale. Ti e ke provuar , por ndoshta shume pak tym ke cu poshte dhe te eshte duk si cigare , te tymosesh nje trefletc hashash ashu sic duhet , bohesh dru , te fik cdo qelize te trurit dhe te fut nje nje ndjenje relaksi , ose ka tjere qe i kap me te qeshura. Varet nga tipi personit.

Gjithsesi mu sme ngjit , jo hashashi po asnji lloj droge. Jane adrenalina te shkurtra qe efektet ansore i kane te perjetcme.
Kam nje te aferm qe ish konsumator.

Kur pinte cigare i vinin ca ide filozofike. :D

Ajo qe me habiste ish se ne darke kur dilnim betohem qe disa kosumatore te rregullt e njihnin nga fytyra dreqi e mori,a s'di si.

Shoqeroheshin me te pa dit te fliste gjuhen e tyre :D

Ai ne te perditshmen mezi shkembente dy fjale,e kur pinte cigare behej njeshi per fjale. :d
E kam pi ne faze qe te me merren mendte,edhe te me shtremberohen syte :D ,por nuk me pelqen.
 
iiiiiiiiiiiiiiii!!! Kurr!!! Nuk kam provuar asnjelloj substance narkotike!!! Ujti me gaz ka qen gjoja me e rond qe kom provu... Kur pi gjith shishen pa mor frym, kaloj ne halucinacione direkt - shof rinoceronta me rrobebanjo roz me xixa (si pandoflat e @Vajza) te kapme dor per dor tu kercy konget e Sami Kallmit :)
 
Skam provuar te tilla gjera une por kur me ulet ndonje afer ne tren apo autobus qe kundermon era ,zere se kam pi.
Vine aq era e keqe sa kerkoj neper sedilje mos te kane hedh boçe per me te be kurth:p:D
 
Skam provuar te tilla gjera une por kur me ulet ndonje afer ne tren apo autobus qe kundermon era ,zere se kam pi.
Vine aq era e keqe sa kerkoj neper sedilje mos te kane hedh boçe per me te be kurth:p:D
Po ti bani britishin qerosit qe edhe po te bane kurth e mban ai persiper :p
 
Alkool?
Nje gote?
Demton?
E pi me deshire,ne momentin qe ndjej qe sme bene mire,sja hedh me syte.

Rreziku ndaj shendetit qenka arsyeja? Kush te paska thene qe ashashi demton me shume se alkooli?!
 
Rreziku ndaj shendetit qenka arsyeja? Kush te paska thene qe ashashi demton me shume se alkooli?!
Pa u fut ne efektet e mira dhe jo te mira,dicka duhet te te terheq qe ta provosh apo konsumosh.
 
Hera fundit ka qene para 10 vitesh ndoshta. Mund te kem pi gjithsej nja 4-5 here por sme ka terheq naiher.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 4 28.6%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 5 35.7%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 1 7.1%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 7.1%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 14.3%
 • 6-Elena.

  Votat: 1 7.1%
Back
Top