Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Kur kam qen ne shkoll nuk kam pas kompjuter..

Tani qe nuk jam ne shkolle kam celular ...😄
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Ja kam lujt fen po ehehh ste hynye n pun se ajo ta dinte kapacitetin e trunit ama n 'kimi rrija kemb mbi kemb se ate pend e kam pas msu rregullish. Eeee ndersa te anglishti domosdo zysha 🤤🤤🤤 ...
 

Lauri

Anunnak
Unë s'kam pasur nevojë të kopjoj...ma jepnin notën e mirë se bëja shkëmbim me vezë pulash.🙈🤷
 

Desa

Felix - Culpa
Tani kan ndryshuar kohët. Lejohet “kopjimi” si inspirim, por që duhet ta formulosh me fjalët e tua 😁 se të kap ligji i plagjiaturës dhe shkon dëm mundi 😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Nuk kam kopjuar asnjehere. Por, kam dhene kopje me shumice. Nuk ka patur shoqe qe nuk kopjonte. Aq sh ndihmoja saqe ne 1 provim mbarova testin tim shpejt e shpejt dhe kam shkembu fleten me 2 goca e ua bera dhe atyre. Kur e kujtoj tani, nuk me besohet. Nuk jam krenare qe kam leju te kopjojne, por nuk kisha ca te beja. Ka qene njera ma bente kurrizin cope me stilolaps duke me thene:mtrego icik. 😅😅

p.s. do jem pergjigj besoj te kjo teme e me pare por kush po kerkon komentet e vjetra. 🤣 them se do kem shkrujt te njejten. Lol
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Jo vetem qe skam kopju asiher por si lija as te kopjonin tek un
Nashti qe i kujtoj m vjen keq ☹️
Sa katileee😭
Katile ke mbetur me duket 😅😅😅
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ne tetvjecare smbaj mend, ne fakt por besoj jo. Jo sepse s'dija te kopjoj por sepse s'me eshte dashur. Ndersa kopje jepja me shumice fatkeqesisht. Sidomos ne provime kishte raste kur nderroja fleten me shoqet, u beja nja 2-3 pytje sa te mernin 5-6 dhe jua jepja prap:p, as vete sme besohet si i benin kto gjera pa na kapur. Gabim dhe kjo ne fakt!
Ndersa ne te larte, eshte turp ta mendosh kopjimin jo me ta besh, edhe pse kam pare studente te mira qe ne te rralle dhe e praktikonin...iiiii e di sa keq qe dukesh ? ..
ah. e gjeta. Shyqyr njesoj si sot qenkam pergjigj 🤣
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
I kam pas shkruar mesimet ne duar.
Neper ca letra te vogla i shkruaja dhe ato u ngjitshin neper rroba.
Tani moda me e re me kufje ne vesh lol
Në cilin lend e bëjë këtë gjë më shumë? 😂
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Sa te duash aq shum saqe nga nje her harroja dhe i paraqesia detyrat e shoqes se bankes msuese ne vend qe ti jepia te miat :p :p :p :p LOL
Ja tashi jam bernda temes 😄
 
Top