Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Vetem disa her , ne te shumten e rasteve kopjonin te tjeret nga une.
 

ardit_620

Antar Aktiv
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Deri ne klases e 8-te jo fare,sepse i beja te gjitha vete.
Tani provim pa kopju skemi lan :p
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Une kam kompjuar vetem ather kur smesoja fare, vecanerisht tek provimet... ajo ndodhte rralle here mirpo meka ndodh.. metoda te ndryshme, zakonisht provimet i mbanjim ne amfiteater, dhe aty beja flet te vogla, perndryshe mesoja uneeee...ne fillore njeher kam kopju ne fizik benim test, dhe nuk i dija disa pyetje, mesuesi sa u kthye une e morra fletoren dhe ju ula mbi, ai sa here qe ktheheshte une kopjoja, ehh keto metoda dhe shume tjera i di, dhe tash te nxensit e mi e di cka me pret, sa here qe bej test i gjej, dhe i shoh, vetem ndonjeher behem sikur si shoh dhe i le , mirepo pak, se nuk u ben mire...
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

ne 8 vjecare jo dhe aq shume ....ne gjimnaz bamp .... ishim nje grup i mire qe kopjonim njeri tjetrin ...ne te gjitha provimet e dorezonim fleten te bardhe :)
 

embelsira e hidhur

ajer-toke-ajer
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

kur sisha pergatit,kopjen e kisha nen menge,kur isha e sigut qe isha pergatit s'behej dhe s'behet flal per kopje.
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Nuk guxoj te kopjoj............duhet te kesh edhe pak zgjuarsi qe te kopjosh :D
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

do kisha dashur po te dija te kopjoja :D
po nuk ma mbante...e sa nisja te zgjasja koken me kapnin mat :D
 

aferdit

Antar Aktiv
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

une kam mbaruar inxhinierine mekanike dhe nuk kam kopjuar kurre ne jeten time dhe cuditem me studentet e sotem,qe kopjimin e kan kthyer ne art...,arti i te kopjuarit.
cfare s'ju pjell mendja!
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Uuuuuuuuuu te kopjuar
Ne ne kohen tone kishim nje metode rulet
Prisnim letren gjatazi dhe e ngjisnim ne fund te saj Trashesia jo me madhe se gishti.
Shkruanim cfare na duhej en letern pergatitur per kete pune .
E mbanim ne dore dhe e terhqnim ngadale ne forme ruli , kur shpalosej njera ane e paloste ana tjeter
Ishte shum e lehte dhe s'te nxirrte ne pah friken tende pasi e mbaje ne doren e stilolapsit e kur zysha ikte mbarpa teje ti beje qejf ......:)
 

klaudia998

Antarë
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Tash jam ne gjimnaz , por kompjimi me i mir qe kam ber ndonej her ka qet ne testin e klases 9 semimatures ku kishim 200 pyetje, ka qen test me vleshmeri te madhe.

Kam aktivizuar Gprs ne telefon mobil edhe kam marrur telefonin me vete kur kam hyr per ta plotsuar testin, kam fotografuar testin ne pjes te ndara si p.sh
Matematik ne nje fotografi, kimi ne nje fotografi. etj

Para se te hyja ne test kom porositur 2 shok shum te zgjuar te hynin ne internet dhe te presin fotot ne inbox te e-mail te tyra qe do tja dergoja un.
Fotografova testin ne disa fotografi dhe ia dergova fotot ne inbox permes telefonit. ata i zgjidhen te gjitha dhe me derguan nje sms nga nr. i teli tyre keshtu :

1 .. a
2.. c
ee keshtu me radh pasi qe kemi pasur vetem te rumullaksojm pergjigjet e sakta. ne test kemi pasur 3 or koh.

Un isha NX. me i sukseshem ne ter komunen time me arritje te pikeve ne test/
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Rrall kam kopjuar po kur kam kopjuar e kom fut fleten e kopjimit ner test edhe me ka ardh shum leht me kopju edhe asnjeher sme ka nxene :D
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Kam pas qejf te kopjoj por gjithmone ato cfare shkruaja ne letra nuk me binin neper teste..asiher e kam pas si pune mallkimi lol
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Po shpesh valla me tregu drejt :D edhe mua me kan kopju shum keshtu esht jeta :D
 

Ivani

Anëtar i ri
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

une e koruptova drejtorin keshtu qe sqe nevoja,tre loj bilardo,edhe nje dopjo fernet branka,haaaaaaaaaaaaaaa
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Plot here kam kopjuar :D
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

un kam qene mjeshter per te kopjuar, lenden e kopjimit 10 e kam pas gjithmon.
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

jo,nuk e ul veten te kopjoj.......do dilja si hajdute,e urrej
 

Alchohole

Moderator!
Valla kena kopju e po kupjojim.Vitin qe e kalova ne lenden e Biologjise duhej ti msoje rreth 60 msime te cilat nuk i kisha mesuar (sepse sme pelqen kjo lande).Duhej patjeter ti mesoja qe te merrja nje note pozitive.Ti msoje te gjitha per nje nate ishte e veshtire sidomos Biologji.Keshtu i shkrova mesimet ne mobil duke i ruajtur ato por jo tera msimet po nga gjysa.Kur shkova t`nesermen hapa mobilin i plotesova dhe shkova ne shtepi :D.E di qe eshte ne dem tonin por ...qte bejme adoleshenca :D.
 

Ditis

Antarë
vec ne rastet kur na len pedagogu..........
 
Kur nuk mesoj shume me duhet te kopjoj menyre me e mire shkruj shume pak gjera ne dore veqanerisht ne lenden e gjeografise psh numrin e banoreve apo shtete qe e perbejne nje zone psh zonen e tundrave etc.
aA ne testin e Kimise kete vit pata kopjuar me liber profi ishte i ulur ne tavoline para nesh e une kisha nje bank teresisht te izoluar dhe keshtu qe nxorra librin nga menget e futa nder dhe kopjova gjate tere ores po c'ti bejsh me ren disa pyetje qe nuk i dija dhe keshtu mora vetem 3 :D
 

iLirjam

Antar i fv.al
un skam kopjuar,,,shpesh her kur pritoja te beja provimin,,i thosha msusit,,,,beje ti ne vendin tim,,,
 

Sub-7

Anëtar i ri
me at kopjim kam mor do nota 8-9 mir jo keq... lol
 

-MONIKA-

Antar Aktiv
hehehehehe ne provimin e vitit te fundit gjimnaz. matematika uffffff... metoda? hedhja nga dritaria e detyres... ku priste nje shok,qe e coi te nje profesor matematike , i cili e zgjidhi, nderkohe qe isha pajisur me telefon te fshehur dhe me aurikolar. diktimi i detyres nga telefonata.. dhe shperndarja ne gati te gjith klasen :p DHE SUKSESE!
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Shume rrall / kam qene shume e keqe me punen e kopjeve se sdija . Diktohesha menjiher. Do kisha dal me dhjeta po te kihsa kopju kshtuqe dola me teta e shtata
ncncncn kush me meson si te kopjoj?
 

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

me kopjo kam 'mbijetuar' 4 vjet ne gjimnaz LOLLOL
kam qene profesioniste per kopje, madje ka patur dhe nga ato raste kur arrija te nderroja fleten e provimit me shoqen e bankes qe tme zgjidhte ushtrimet qe smundja, ose te hap dhe librin poshte bankes, tani qe po e mendoj...sjam diktuar asnjeher :lol:
menyra kopjimi, qe nga copat e letrave, shkrimet neper mure/banka e deri te shkrimet neper kofshe
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

ahahahah
ajo e kofsheve po qe mund te funksuionoj perfekt
ahahahaha
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

yyy plote here :p LOL
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Tani ka qene shekuj me perpara koha kur une isha ne shkolle dhe nuk eshte se mbaj mend mire se si kopjohej edhe per faktin e thjeshte se nuk mbaj mend te kem kopjuar. Ne shumicen e rasteve nuk me eshte dashur fare te shkruaj, c'fare te kopjoja,te mendosh qe me nje stilolaps te bere ne uzine [per ata metaliket e kam fjalen,per ke i mban mend] kaloja 3 vite mesim pa qene nevoja te nderoja rezerven.Kisha zgjidhje me te lehte sepse gjithmone mesuesit apo drejtoret ose ishin miq familje ose prinder te shokeve te mi,benin sevap te shkretet dhe nuk me linin te vrisja mendjen per menyrat e kopjimit LOL LOL
 

ida angel

:)
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

hahahahaha Iron po ti pse ben sikur je 70 vjec :p ...brezi jone je dhe ti :D ...po thuaj ate qe ke mesuar shume dhe s'te eshte dashur te kopjoje :p
 
Top