Keni dicka per t'i thene dikujt?

Raniaa

Antarë i Respektuar
"Mos luaj bixhoz me jetën tende, por jeto dhe lëri tjerët të jetojnë.

I kujtoj vetes gjithmonë por dhe njerezve qe dua te jene mirë🤗
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Une i kam krahet e gjate, nje gjysem hark ne diameter plotesisht e sigurt
Mashallah qenke, une jam me i vogel si duket, si do ja bejme :p
 

Loverboy

A pretty face can never trick me

Loverboy

A pretty face can never trick me

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Sikur te mereshit me shum me jeten tuaj aq sa merreni me forumin lart e posht me the e te thash ,sigurt qe jeta do kishte kuptim tjeter.

Puc puc nga sunii qe ju do fort !
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Po kam dicka !

Ma merr mendja se kush e ka ven kte arsye po arsyeja Pse e solla ne teme Eshte tme tregoni pak kur e kam share un komunitetin Islam ? 🙄
Shiko fotografinë 1957290
Mirë e bëre që e solle sepse e kam fshi unë. Dhe në atë postim nuk ke sharë antar forumi, por je tallur me një fotografi që përdhos fenë islame (e postuar nga dikush tjetër) dhe e drejtuar për një forumist.
Nuk ka të bëjë fare me mbrojtjen e askuj (edhe pse ne të stafit apo edhe tjerët gjithmonë mbrojmë kur dikush sulmohet), por mbrojtjen e rregullores që nuk respektohet nga ashtu siç na ka hije neve të riturve.
Të përshëndes dhe të siguroj se do fshij të gjitha postimet e kujdo qoftë që nuk janë të përshtatshme për këtë forum.
Ditë të këndshme në vazhdim.
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Mirë e bëre që e solle sepse e kam fshi unë. Dhe në atë postim nuk ke sharë antar forumi, por je tallur me një fotografi që përdhos fenë islame (e postuar nga dikush tjetër) dhe e drejtuar për një forumist.
Nuk ka të bëjë fare me mbrojtjen e askuj (edhe pse ne të stafit apo edhe tjerët gjithmonë mbrojmë kur dikush sulmohet), por mbrojtjen e rregullores që nuk respektohet nga ashtu siç na ka hije neve të riturve.
Të përshëndes dhe të siguroj se do fshij të gjitha postimet e kujdo qoftë që nuk janë të përshtatshme për këtë forum.
Ditë të këndshme në vazhdim.
Miremengjes Desa si fillim .
Sa keq me vjen qe duhet ta nis diten ( ne forum ) duke te ber nje mospelqim dhe duke replikuar per nje postim qe me habiti dhe nervozoi qe mund ta prisja nga kushdo por jo nga ty .
Po ca nuk ndodh ne jete Dhe duhet te jemi te pregatitur nga papritshmerite !

Ti vertete mendon se un shava komunitetin ? Apo ishte nje sebep per te mbrojt te devotshmin ?!
E di ti qe im ate ka qen musliman ? Qe e agjeronte Edhe kur sistemi dhe diktatura ja ndaloj ?
E di ti qe ime eme edhe pse bij e nje familje te krishtere per hir te dashurise agjeronte ?
E agjeron dhe sot .

Pra un jam rritur me frymen e harmonis , dashurise , respektit per njeriun dhe Nese shaj komunitetin i bie te shaj njeriun tim me te shtrenjte si fillim pastaj veten !!
Jo moj jo sado ta mbroni ju un ate njeri shava .
Dhe nese komuniteti pranon , mbeshtet dhe perfaqesohet nga llumra si ai ….ndjese perseri per fjalorin po ta dhifsha kte komunitet !
Ajo foto qe talla ishte nje femer qe mbulon koken zbulon bythe.n pikerisht si ben loverboy ne forum . Qe hedh gurin fsheh doren se ska palce ne kurriz dhe betohem per shpirtin e tim eti Nese ai nuk ben ate qe i takon te bej un do e degjeneroj publikisht saher tme dale para .

Ju si miq te tij béni ate qe ju kerkova ne postim kshu do jetojm te gjithe te lumtur .
Fshije dhe kte postim tani se i keni marre doren .

Te uroj nje dite te bukur edhe ty .
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Miremengjes Desa si fillim .
Sa keq me vjen qe duhet ta nis diten ( ne forum ) duke te ber nje mospelqim dhe duke replikuar per nje postim qe me habiti dhe nervozoi qe mund ta prisja nga kushdo por jo nga ty .
Po ca nuk ndodh ne jete Dhe duhet te jemi te pregatitur nga papritshmerite !

Ti vertete mendon se un shava komunitetin ? Apo ishte nje sebep per te mbrojt te devotshmin ?!
E di ti qe im ate ka qen musliman ? Qe e agjeronte Edhe kur sistemi dhe diktatura ja ndaloj ?
E di ti qe ime eme edhe pse bij e nje familje te krishtere per hir te dashurise agjeronte ?
E agjeron dhe sot .

Pra un jam rritur me frymen e harmonis , dashurise , respektit per njeriun dhe Nese shaj komunitetin i bie te shaj njeriun tim me te shtrenjte si fillim pastaj veten !!
Jo moj jo sado ta mbroni ju un ate njeri shava .
Dhe nese komuniteti pranon , mbeshtet dhe perfaqesohet nga llumra si ai ….ndjese perseri per fjalorin po ta dhifsha kte komunitet !
Ajo foto qe talla ishte nje femer qe mbulon koken zbulon bythe.n pikerisht si ben loverboy ne forum . Qe hedh gurin fsheh doren se ska palce ne kurriz dhe betohem per shpirtin e tim eti Nese ai nuk ben ate qe i takon te bej un do e degjeneroj publikisht saher tme dale para .

Ju si miq te tij béni ate qe ju kerkova ne postim kshu do jetojm te gjithe te lumtur .
Fshije dhe kte postim tani se i keni marre doren .

Te uroj nje dite te bukur edhe ty .
E dashur, pëlqim apo mospëlqim pak rëndësi ka, sepse nuk më prek në ndërgjegje asgjë e askush.
Unë si person me ngjyrë, fshij ato që duken për të gjithë e jo si perceptohen nga postuesi/ja. Si person privat, nuk do futesha kurrë në mes, edhe pse në shumë raste të kam mbrojtur TY (ndjesë se nuk e kam bërë që sot ta përmendi).
E them edhe njëherë. Ky forum nuk është krijuar të zgjidhë probleme personale, por një vend për: njohuri, kënaqësi, e shumë tjera pozitive.
Faleminderit për urimin. Gjithashtu.
 

Desa

Felix Culpa
S/M
.
Unë të njoh si intelektuale të rangut të lartë , ti qënke(me gjithë respektin)pastruese 😁
Pastruese ka qëlluar gruaja jote 😛
 
Top