Këndon mirë, ose jo?!

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Tani gjithë e dim që TikTok është trendi për këtë kohë, jo veç për rinin por edhe pleqt. Që thot njoni : Na I tranoj TikToki nonat lool.
Nejse e kam zbritur si aplikacion dhe kam parë një vajzë që e këndon këngën e Dhurata Dora : Criminal.
Në komente ka plot sharje ofendime të tipit : këndon si burr - nuk është Kurr vonë me ndruar profesionin, ose sikur ka të rrasme një vezë të zier në gojë. Më duket vetja se po veqoj nga të gjithë këto se mua ose veshit timë i pëlqen tej mase si këndon kjo vajze.
Më poshtë e keni videon se si këndon, dhe shprehni ju pëlqen ose jo? Ose jam e vetmja që e pëlqej 😂
Shiko fotografinë df4f4698b48f4a945e646d3d21bce98c.mp4
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
une thash se po na pyesje ne a kendojme mire apo jo. Lol

Kjo vajza nuk me pelqen. Por as vete s'di ^_^. Jo per gje, po krejt talentet nuk do i kem dhe une se u lodha lool
Tired Work GIF by TV Land


(shaakaaaaa😁)
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
une thash se po na pyesje ne a kendojme mire apo jo. Lol

Kjo vajza nuk me pelqen. Por as vete s'di ^_^. Jo per gje, po krejt talentet nuk do i kem dhe une se u lodha lool
Tired Work GIF by TV Land


(shaakaaaaa😁)


E ka pak zërin e trash po ska gjë 😂
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Dmth stë pëlqen zëri
Nuk me pelqen zeri por edhe menyra se si perpiqet ta shprehe apo kendoje kengen duke u sforcuar e duke bere lulka te panevojshme. Per hire te aktrimit nuk duhet te hume muzikaliteti dhe fuqia shprehese pergjate saj. (per mendimin tim sepse kjo eshte shije personale e gjithsejcilit)
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Kur ve kufje me duket zeri im ,i perkryer.
Kur i heq kufjet , nuk e di pse me cjerrin veshet😁
Do shkoj te bej nje vizite veshesh, meqe kam edhe patenten per te rinovuar😁🤣
 
Top