Kater Fasulet

Ad Adi

Antarë i Respektuar
Provoji ti kthesh ne femije jo ne monstra ?
Per ate zot,qe nuk i ktheva ne monstra. I quajta thjesht "Fam-Fam" (familje famekeqe). Nje bande hajdutesh ordinere,qe vjedhin sendet e shtepise, per te paguar faturat. Mbase kjo eshte pak e rende,po une u bera xheloz kur lexova librin Harry Potter. Thashe me vete"edhe une mund ta shkruaj nje si ky"( guximi i te marrit). Po me duhen karaktere". Atehere me shkoi mendja tek xhaxhai,tek kushot,tek tezja. Ata duhet te jene pak mirenjohes,sepse i bera pjese te nje libri. Me thoni,kush e ka kete fat? Kur te kini kohe,shifeni pjesen e Familjes Fam-Fam. Do ta shihni sa bukur kane dale. ( Ami nisi ti urrente gjithnje e me teper keta te aferm te paftuar,qe po i zaptonin shtepine,dhe i quajti te gjithe Fam-Fam,shkurtim i termit familje famekeqe. Shume shpejt ,ky emer mori dhene,dhe te gjithe nisen ti quajne Fam-Fam. Madje,edhe ne regjistrat e policise,ata figuronin me kete emer. Famfamet,te cileve nuk u pelqeu hiç kjo gje,u hakmorren duke e debuar edhe nga kati i dyte i shtepise. Keshtu vajza e vogel shkoi te jetonte me te atin ne papafingo. Mobiljet e saj mbeten prapa,dhe u perlane nga Famfamet,te cilet i shiten dhe i ndante parate midis tyre....). Vetem nje kapitull kam perkthyer,po kaq mjaftoi qe te prishesha me gjithe fisin. Shkolla e Xhineve
 

Ad Adi

Antarë i Respektuar
Nuk e mbarova dot te gjithe kam ngel ne momentin qe vajza humbet memorien dhe iken jeton me druvarin . Aty shkon parukierja e con ne shpi.... ku do i presin mishin e nese nxjerr gjak blu Shpeton dhe vajzat e tjera ...do e lexoj pak me von se kam pak pune po per aq sa lexova bukur .
Lexojini kur te kini kohe. Ju kini edhe pune,keni angazhime,kurse une jetoj me asistence ,dhe kam kohe plot...
 

Ad Adi

Antarë i Respektuar
Per ate zot,qe nuk i ktheva ne monstra. I quajta thjesht "Fam-Fam" (familje famekeqe). Nje bande hajdutesh ordinere,qe vjedhin sendet e shtepise, per te paguar faturat. Mbase kjo eshte pak e rende,po une u bera xheloz kur lexova librin Harry Potter. Thashe me vete"edhe une mund ta shkruaj nje si ky"( guximi i te marrit). Po me duhen karaktere". Atehere me shkoi mendja tek xhaxhai,tek kushot,tek tezja. Ata duhet te jene pak mirenjohes,sepse i bera pjese te nje libri. Me thoni,kush e ka kete fat? Kur te kini kohe,shifeni pjesen e Familjes Fam-Fam. Do ta shihni sa bukur kane dale. ( Ami nisi ti urrente gjithnje e me teper keta te aferm te paftuar,qe po i zaptonin shtepine,dhe i quajti te gjithe Fam-Fam,shkurtim i termit familje famekeqe. Shume shpejt ,ky emer mori dhene,dhe te gjithe nisen ti quajne Fam-Fam. Madje,edhe ne regjistrat e policise,ata figuronin me kete emer. Famfamet,te cileve nuk u pelqeu hiç kjo gje,u hakmorren duke e debuar edhe nga kati i dyte i shtepise. Keshtu vajza e vogel shkoi te jetonte me te atin ne papafingo. Mobiljet e saj mbeten prapa,dhe u perlane nga Famfamet,te cilet i shiten dhe i ndante parate midis tyre....). Vetem nje kapitull kam perkthyer,po kaq mjaftoi qe te prishesha me gjithe fisin. Shkolla e Xhineve
Une gabovaaaa ne nje pike. Desha te fusja ca politikanet ne movele. Angela Merkel in e per shkrova si nje demon me emrin Margoll,qe pjellore veze,dhe pastaj I vendos ne shtreterit e grave te tjera per ti ngrohur. PaK a shume si qyqja,qe pj
 

Arditi0007

Love&Love
Une gabovaaaa ne nje pike. Desha te fusja ca politikanet ne movele. Angela Merkel in e per shkrova si nje demon me emrin Margoll,qe pjellore veze,dhe pastaj I vendos ne shtreterit e grave te tjera per ti ngrohur. PaK a shume si qyqja,qe pj

Çne ti me Merkelin?

Pashe i foto te sajen ne moshe te re....ne fakt, dallim shume i madh
 

Ad Adi

Antarë i Respektuar
Une gabovaaaa ne nje pike. Desha te fusja ca politikanet ne movele. Angela Merkel in e per shkrova si nje demon me emrin Margoll,qe pjellore veze,dhe pastaj I vendos ne shtreterit e grave te tjera per ti ngrohur. PaK a shume si qyqja,qe pj
Une gabova ne nje pike. Desha te fusja ca politikane ne novele. Angela Merkelin e pershkrova si nje demon qe pjell veze,dhe i vendos ne shtreterit e grave te tjera per ti ngrohur. Pak a shume si qyqja,qe i vendos vezet e saj ne folete e zogjve te tjere. Xhorxh Sorosin e pershkrova si nje tregtar sklleverish. Europianet si nje bande homoseksualesh ne pension,qe mbysin njeri tjetrin me mjekrat e tyre,teksa barbaret e huaj pushtojne kontinentin. Kjo me sa duket nuk u pelqeu botuesve te huaj,dhe te gjithe refuzuan ta botojne.
 
Top